Вагонка, Вагонка дерев'яна, Вагонка ціна виробника

Вагонка. Дерев'яна вагонка.

Вагонка (дерев'яна вагонка) - матеріал, який безперечно має безліч переваг перед іншими аналогічними матеріалами. Це і практичність, універсальність, легкість у роботі, ергономічність, а найголовніше: натуральність і абсолютна екологічна безпека!

СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ

щодо ДОСТАВКИ !!!

ТЕЛЕФОНУЙТЕ  !!!

 Коли прийнято рішення купити вагонку, виявляється, що вибір її величезний. Звичайно, правильним вибором буде купити вагонку безпосередньо у виробника. Таким чином, Ви оминете посередників й різні організації, які додають велику торгівельну націнку. До того ж, якщо через час Вам знадобиться ще купити вагонку, щоб продовжити облицювання або замінити певну частину, то Ви будете впевнені, що продукція буде тієї ж якості, геометрія профілю співпаде з раніше купленим товаром.

УВАГА !!!
Запах Дерева є учасником програми "єВідновлення"

Програма допомоги для власників житла пошкодженого або зруйнованого через бойові дії

Вагонка деревяна Є Відновлення

Порівняти ціни на вагонку різних виробників, просто запитуючи: "скільки коштує вагонка?"

Фактори, від яких залежить ціна на вагонку:

 • є різні породи деревини (найпопулярніші: сосна, вільха, липа)
 • розподіляється вагонка дерев'яна за сортами (вищий, 1-й, 2-й сорт).
 • варіанти розмірів вагонки по ширині, товщині та довжині
 • профіль: євро, дзеркальна, безшовна, двостороння, цегла
 • обробка поверхні

Всі ці нюанси мають значення при виборі матеріалу та визначення ціни на вагонку.

Відомо, що якщо продукт хороший, то він не буде коштувати підозріло дешево.

Вагонка ціна

Ціни на вагонку на нашому сайті у відповідних розділах. При замовленні від 30 кв.м = ПОДАРУНОК на вибір. Регулярно діють сезонні знижки, акційні пропозиції. Телефонуйте нашим співробітникам будь-якого дня тижня з 08.00 до 20.00. Безкоштовні консультації майстрів та допомога в розрахунку матеріалів.

 • Вагонка сосна ціна від 180 грн. / 1 кв.м: європрофіль та двостороння, опис, фотографії за сортами у розділі нашого сайту "Вагонка Сосна"
 • Вагонка вільха ціна від 270 грн. / 1 кв.м: чудова деревина для лазні та кімнат, де можуть бути значні коливання температур та вологості. Подробиці на тематичній сторінці: "Вагонка Вільха"
 • Вагонка липа ціна від 350 грн. / 1 кв.м: для сауни та житлових кімнат. Детальний опис, фотографії в високій якості опубліковані в розділі нашого сайту "Вагонка Липа"

Наша компанія працює для зручності клієнта. Вам не потрібно витрачати час та гроші на поїздку по складах свого міста або навіть добиратися до сусідніх міст та обласних центрів у пошуках вагонки. Ми самі організуємо доставку необхідної Вам кількості та обраного Вами сорту товару прямо за адресою до будь-якого населеного пункту і навіть селища дачного типу! Купити вагонку у всіх містах України можна на наших складах.

вагонка цена

 

vagonka kupit vagonka kupit vagonka kupit

(050) 410-67-05

(067) 411-50-49

 

Виготовляємо широкий асортимент продукції, величезний вибір розмірів та профілю дерев'яних виробів

Матеріал Ширина Товщина Довжина
  Вагонка
"Європрофіль"
80(88)мм
65(70)мм
14мм 0,5м -
3,0м
  Вагонка
"Двостороння"
65(70)мм 12,5мм 2,5м -
3,0м
  Вагонка
"Цеглинка"
80(88)мм 14мм 250мм -
450мм
Блок хаус 130(135)мм
80(85)мм
35мм
25мм
1,0м -
4,0м
Імітація бруса 130(135)мм 20мм 1,0м -
4,0м
Дошка підлоги 130(135)мм 32мм 1,0м -
4,0м
Лежак в сауну 80мм 25мм 0,5м -
3,0м
Брус вільха (трап) 40мм 25мм 0,5м -
3,0м
Брус сосна 70мм 50мм 1,0м -
3,0м

Щоб матеріал викликав позитивні емоції тривалий час протягом багатьох років, потрібно звернути увагу на кілька характеристик.

Є певні правила процесу виробництва. З метою отримати дійсно якісну вагонку, виробник зобов'язаний дотримуватися всіх технологічних процесів. Одним із найважливіших факторів виробництва є правильно побудовані та обладнані сушильні камери.

 • Дошка повинна сохнути плавно, щоб не створювалося в ній внутрішніх напруг. Спеціальна комп'ютерна програма сушіння оцінює коли збільшити температуру до 70°С - 80°С, а в який період дати пропаритися деревині.
 • Правильно підібрані осьові вентилятори повинні забезпечувати розраховану швидкість потоку повітря, що продувається крізь палету.
 • Волога, яка міститься в деревині, повинна крізь пори проступати на поверхню дошки та видалятися потоком гарячого повітря.
 • Важливо досягти того, щоб заготівля на вагонку висихала плавно, рівномірно всім об'ємом.

Від якості сушіння залежить майбутня поведінка дерев'яної вагонки після монтажу.

 • Не соромтеся уточнити у виробника: як він сушить дошку перед її обробкою та чи можна Вам особисто відвідати виробництво.

Знайте! Ви маєте право самостійно переконатися: який ліс приймається в переробку, чи є сушильні камери і на яких верстатах обробляється вагонка.

Компанія "Запах Дерева" має чудові сушки, сучасні верстати, найкращий ріжучий інструмент.

Ми відкриті і чекаємо на Вас в гості!
Ми готові продемонструвати як виготовляється якісна дерев'яна вагонка, блок-хаус, дошка для підлоги та інші матеріали.

Дерев'яна вагонка буває різних модифікацій. Проходячи через верстат, формується профіль вагонки. З одного боку верстата подається заготовка на вагонку (суха дошка). Фрези та ножі знімають шар стружки у певних місцях одночасно з усіх чотирьох боків дошки за один прохід. І вже з іншого боку верстата з'являється готова дерев'яна вагонка. Фреза створює профіль дерев'яної вагонки - її геометрію: лицьова та тильна сторона, шип та паз.

Профіль вагонки:

 • Євровагонка (європрофіль) - має широкий шип, дуже надійне, глибоке стикування дошок
 • Двостороння вагонка (безшовна, дзеркальна) - можна обирати лицьову сторону під час монтажу
 • Цегла (вагонка кірпіч) - стіновий паркет, унікальний матеріал, дозволяє створити неповторний інтер'єр, імітує цегляну кладку

Євровагонка  Двостороння вагонка  Вагонка кірпічиком

Вагонка. Дерев'яна вагонка.

Вагонка (дерев'яна вагонка) безперечно має безліч переваг перед іншими аналогічними варіантами оздоблення. Це і практичність, універсальність, легкість у монтажі, ергономічність, а найголовніше: натуральність та абсолютна екологічна безпека!

Власника інтер'єру, виконаного з дерева, відрізняє хороший смак, особистість, вміння цінувати благородство і красу натуральних матеріалів, цінність яких перевірена часом.

Головною перевагою, якою вирізняється дерев'яний інтер'єр є його екологічність. Адже не існує жодних, навіть самих якісних та сучасних матеріалів, які змогли б замінити дерево, яке люди звикли використовувати в облаштуванні будинку з давніх часів. Ніякі пластикові, гіпсокартонні або ж металеві конструкції не зможуть дати будинку настільки чисте повітря, яке дарує нам дерево.

Вагонка та її переваги.

Дерево має унікальну здатність підтримувати постійну вологість у приміщенні, оптимальну для людського організму. У випадку підвищення вологості повітря - стіни, для облицювання яких застосовувалися: вагонка дерев'яна сосна, вільха, липа, блок хаус або імітація бруса (фальш брус) активно поглинають надлишкову вологу, якщо повітря занадто сухе - виділяють її в атмосферу приміщення. Таким чином, здійснюється ідеальний природний клімат-контроль.

Стіни, в облицюванні яких була використана дерев'яна вагонка або блок-хаус, набагато швидше прогріваються. Крім того, деревина, накопичуючи тепло, рівномірно розподіляє його по всьому будинку. Завдяки цьому опалення такого будинку, де в облаштуванні інтер'єру є вагонка дерев'яна вимагає значно менше енергії, а отже - менше витрат.

Не менш значним чинником є позитивний вплив дерев'яного інтер'єру (вагонка сосна, вільха, липа) на людську психіко-енергетику. Тут і ні з чим незрівнянні тактильні відчуття від дотику структури поверхні, і запах дерева, і оптичне сприйняття малюнка волокон.

Дерево наповнить Ваш будинок "живим" теплом та природною енергетикою, створить відчуття затишку та гармонії.

Вагонка дерев'яна виготовляється з різних порід деревини. Популярна і завжди найбажаніша з сімейства хвойних - це сосна. Смолянистий, пряний аромат хвої подарує Вашій оселі приємний запах дерева та забезпечить природний антибактеріальний ефект. Так як навіть через довгий час після розпилу, деревина продовжує виділяти фітонциди та дезінфікувати навколишній простір. Будинок, де стіни та стеля обшиті дерев'яною вагонкою із сосни має справжній оздоровчий мікроклімат. Це не тільки красиво і затишно, а це ще й реальна турбота про здоров'я, хороше самопочуття, міцний сон.

Поверхня стін може бути покрита простим прозорим лаком на водній основі. Так збережеться натуральний колір деревини, плавні лінії малюнка річних кілець. Можна застосувати лак із тоном (буває від світлого майже білого до темного коричневого). Ефект тонування збільшується з кожним шаром лаку.

Вагонка дерев'яна, яку обробили просоченням, може стати найсуттєвішою прикрасою Вашого інтер'єру. Стиль "Кантрі", стиль "Шале", стиль "Класика", "Модерн", "Англійський стиль" - все це можливо створити підібравши певний профіль ламелі та покриття для неї.

Великі та маленькі кімнати, зовнішнє та внутрішнє облицювання, спальні, дитячі та кухні, столові, сауни та лазні - ці та багато інших об'єктів перетворюються за короткі терміни за допомогою цих простих та доступних варіантів оздоблення.

У розділах "Галерея" та "Статті" зібрані фотографії, за допомогою яких можна оцінити красу, універсальність застосування та унікальність дизайну з використанням цієї чудової вагонки.

Купити вагонку дерев'яну

Купити вагонку дерев'яну, блок-хаус, імітацію бруса, дошку для підлоги, лежак для сауни, лазні дуже просто!

У нас завжди в наявності

 • вагонка дерев'яна сосна
 • вагонка вільха, липа
 • вагонка для сауни, лазні, інтер'єрів будинків і дач
 • блок-хаус та імітація бруса фальш-брус в асортименті для внутрішнього і зовнішнього облицювання стін
 • атакож дошка підлоги шпунтована
 • комплектуючі матеріали для саун і бань: брус полиць (лежак),
 • рейка монтажна сосна та вільха
 • кляймер скоба для монтажа

У нас найкраще співвідношення вагонка ціна якість.

А в якості таких матеріалів як: лиштва, плінтус, куточок, галтель, нащільник, з'єднувальна планка, стельовий плінтус кути, куточок є чудовий варіант, який ідеально закриє всі стики та вбереже від можливих протягів! Це джутовий канат, джутова мотузка. Докладніше про властивості і переваги джутового каната можна прочитати в розділі "Статті".

Доступний також спеціальний матеріал з деревини: декоративна рейка хвойних та листяних порід (сосна, вільха).

Вагонка. Доставка вагонки.

Ми в кожному місті України!

Нашим особистим транспортом доставимо Ваше замовлення по місту та області! (привозимо і в дачні селища!)

Замовити доставку можна за телефонами:

 • (050) 410-67-05        ( Vodafone )
 • (067) 411-50-49        ( КиївСтар )

 

Особливість нашої компанії – це той незаперечний факт, що ми пропонуємо виключно ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИЙ природний матеріал. Вагонка сосна, вільха, липа – це лише натуральна деревина воістину справжній подарунок природи.

Вагонка. Виробництво вагонки.

Компанія "Запах Дерева" спеціалізується на виробництві облицювальних матеріалів з натуральної деревини. Основний вид продукції: вагонка вагонка сосна, вагонка вільха, вагонка липа). Ми займаємося глибокою переробкою деревини. На підприємстві організований повний цикл виробництва. Відділ технічного контролю невпинно стежить за кожним етапом виробництва вагонки, щоб Ви отримали тільки якісну продукцію!

Вагонка дерев'яна: відверто від виробника. Те, що потрібно почути, перш ніж купити вагонку. Головне про дерев'яну вагонку.