Статті / Джутовий канат декоративний, як стельовий плінтус кути, обналічка, притворна планка.

Канат, мотузка, трос – все це виті або кручені вироби різного діаметра.

В залежності від того з якого матеріалу був світ канат виділяється:

Джутовий канат, джутова мотузка – виробляється з волокон високого чагарника, спорідненого нашої липі (чагарник виростає в Індії).
Джут (лат. Corchorus) – рід чагарників сімейства мальви, прядильна культура. Після зрізання стебла кладуть на деякий час у воду для того, щоб розм'якшити. Потім знімають кору, промивають і висушують. Отриману сировину формують у мотузку з якої згодом можна вити канат бажаної товщини.

Льняний канат, лляна мотузка – виробляється з тонко-волокнистих стебел льону. 

Пеньковий канат, прядив'яна мотузка – виробляється з мочалистых волокон технічної коноплі.

 

Джутова мотузка – це дуже красивий, оригінальний, практичний і розумний варіант для обробки і декорування інтер'єру.

Джутовий канат (мотузка, шнур) має велику сферу застосування.
Як правило, використовується для:

  • декоративного оздоблення будинку, лазні, альтанок;
  • в ландшафтному дизайні;
  • в меблевій промисловості;
  • як матеріал для авторських предметів інтер'єру;
  • при конопатських роботах для конопачення швів, зазорів;
  • в сільському господарстві;
  • для підйому і кріплення вантажів;
  • у морській справі.

Джутовий канат, мотузка

Джутова мотузка відома стійкістю до сонячного випромінювання та теплового впливу. Джутовий канат має мінімальний розтяг при нагрузах.

На відміну від пенькового і лляного каната, джутовий канат не має ворси – а відповідно може застосовуватися в житлових приміщеннях та об'єктах з підвищеною вогненебезпечністю і вибухонебезпечністю.

Джутовий канат має відмінну стійкість до впливу навколишнього середовища і є абсолютно екологічно чистим матеріалом. Саме тому ще з давніх часів використовували канат з природних матеріалів для обробки житлових будинків і лазень.

Пеньковий канат і льняний канат поступаються за якісними характеристиками джутовому канату. На відміну від пенькового і лляного каната, джутовий канат не схильний до гниття, що дозволяє використовувати його на відкритому повітрі, не побоюючись дощу, снігу, атмосферної вологи.

Джутовий канат і джутова мотузка має дуже красивий золотистий колір і ідеально гармонує з деревом, не псує інтер'єр. Правильно підібраний діаметр каната допоможе приховати зазори, нерівності стикування, допущені при обробці приміщення, чудово задекоруєт стики, утеплить стикувальні шви.

Канат має незаперечні плюси в порівнянні з різними удаваними планками, внутрішніми і зовнішніми дерев'яними куточками, плінтусами. Саме канат, завдяки своїй гнучкості дозволяє повторити вигини, переходи стін, стелі, обігнути складні архітектурні форми такі як колони, балки.
Джутова мотузка
просто незамінна при обробки приміщення блок-хаусом. Хіба може зрівнятися дерев'яна планка з канатом, який дозволить повторити всі вигини колод.
Застосування каната в лазні та будинках брусових і рублених дозволить отримати ідеальні міжвінцеві шви. Джутовий канат забезпечує додатковий захист від проникнення холоду, вологи і від втрати тепла. 

Купити джутовий канат можна у нас на складі або ж ми доставимо необхідну Вам кількість на Вашу адресу! Джутовий канат ціна оптова і роздрібна.