Всі ЦІНИ

Блок-хаус (блокхауз, блок хаус)

Ширина:      130 ( 135 )  мм
Товщина:    35  мм   !!!
Довжина:    1000 - 4000 мм

 

Роздрібна ціна:
Сезонні знижки !

2-й сорт: 470 грн./1 кв.м

Опт: ЦІНИ за тел.: (050)410-67-05
                             (067)411-50-49

Блок-хаус (блокхауз, блок хаус)

Ширина:      80 ( 85 )  мм.
Товщина:    25  мм.  !!!
Довжина:    1000 - 4000 мм


Роздрібна ціна:

Сезонні знижки !

2-й сорт: 350 грн./1 кв.м

Опт: ЦІНИ за тел.: (050)410-67-05
                             (067)411-50-49

blok hauz Slava Ukrayini Zapah Dereva

Блок Хауз: відверто від виробника. Те, що потрібно почути перш, ніж купити вагонку, блок хауз. Головне про дерев'яну вагонку блок-хауз.

На відео

Огляд 1-й сорт сосна:

  • Блок-хаус
  • Імітація бруса
  • Дошка підлоги
  • Нащільник

Відкрити в youtube

 

Блок-хаус сосна 1 сорт

Відкрити в youtube

 

Блок хаус ( блок-хаус, блокхауз)

Блок-хаус – обшивальна дошка, яка імітує зруб. Обшивка фасаду блок-хаусом все більше входить в наше життя, як один з найбільш ефективних, економічно і естетично привабливих видів обробки.

Серед сучасних оздоблювальних матеріалів значну популярність набуває блок хаус (варіанти написання: блокхаус, блок хауз). З англійської "blockhouse". У західних країнах цим терміном називають каркасно-щитові будинки, так полюбилися в Канаді, Фінляндії. Справа в тому, що ці будинки там обшивають спеціальним матеріалом, що імітує оциліндровані колоди. Споживачеві сподобався такий зовнішній вид обробки, і автоматично такий матеріал стали називати блок-хаусом.

Отже, блок хаус – це по суті своїй вагонка, що має опуклу лицьову поверхню, плоску тильну.

Блок-хаусобробний матеріал, який використовується для обшивки зовнішніх і внутрішніх стін будівель. Причому, для внутрішніх стін рекомендують використовувати блок-хаус меншого діаметру (у цьому випадку візуально не зменшується внутрішній простір приміщення, навпаки, кімната здається ще просторіше), а для зовнішніх стін, відповідно – блок-хаус більшого діаметра для реалістичної імітації колоди.

Блокхаус, так само як і вагонка, виробляється з цільного масиву дерева. І так само має шип і паз. У процесі виготовлення блок-хаус проходить процедуру інтенсивної сушки, в результаті чого готовий виріб володіє високими експлуатаційними властивостями.

Блок хаус – це екологічний природний матеріал, який зберігає всі позитивні властивості дерева. Найбільш практичний блок-хаус з сосни, так як смола цього дерева створює природну гідроізоляцію, в результаті чого збільшується термін експлуатації виробу.

Завдяки своїм технічним характеристикам, блок-хаус має незаперечні переваги в порівнянні з оциліндрованою колодою у складі вінців зрубу:
 

  • блок-хаус не розтріскується і не деформується, що зберігає високий естетичний вигляд облицьованої будівлі на багато років;
  • не піддається гниттю і ураженню грибком;
  • володіє високою міцністю і легкістю, що дозволяє зробити монтаж блок-хауса протягом короткого терміну самостійно.

 
З використанням блок хауса здійснюється оздоблення фронтонів і балконів будинків.  
 
Застосовується в виготовленні воріт, хвірток та парканів.

Блок хаус може бути застосований для облицювання будь-яких стін з будь-яких матеріалів (бетон або цегла, сендвіч-панель або брус). А для кращої тепло - і звукоізоляції під блок-хаус поміщається утеплювач. Монтаж блок-хауса слід здійснювати шипом вгору, для того, щоб в пазах не накопичувалася волога. Блок хаус допомагає приховати огріхи в будівництві.
 
Крім того мала вага матеріалу не створює додаткового навантаження на фундамент.

Таким чином, будинок, облицьований блок-хаусом, та ще й утеплений сучасними матеріалами, набуває не тільки красивий зовнішнышнй вид зрубу ідеально обробленоъ колоди, але має високі експлуатаційні характеристики, стає теплим і сухим.

Сторонні звуки не будуть проникати з вулиці всередину приміщення, а прогріте повітря залишиться всередині будівлі, завдяки чому знизяться витрати на опалення приміщення.

Блок хаус є екологічно чистим матеріалом, що дозволяє приміщенню «дихати». Він сприяє підтримці природного мікроклімату в приміщенні, що особливо важливо для здоров'я людини.

У нас завжди в наявності блок хаус для внутрішньої і зовнішньої обробки стін (розміри в асортименті).

Ви можете купити блок хаус у нас на складі або, зателефонувавши по телефону, зробити замовлення - і ми доставимо продукцію на Вашу адресу! Адже у нас краща ціна на блок хаус.