Всі ЦІНИ

Вагонка Черкаси блок хаус, імітація бруса, дошка підлоги

Купити вагонку в Черкасах, блок хаус, дошку підлоги

Дерев'яні матеріали у всій красі при цьому гарантованої якості - це Компанія "Запах Дерева Черкаси". Довгі роки роботи в галузі деревообробки, досканально вивчення процесів виробництва, вдосконалення їх та модернізація.

В результаті Компанія "Запах Дерева Черкасси":

  • стабільно висока якість
  • широкий асортимент продукції, що виробляється
  • сервісна служба, консультації досвідчених майстрів, допомога в розрахунку матеріалу
  • власний транспорт для доставки замовлень по адресам, щоб можна було купити вагонку в Черкасах та всій Черкаській області зручно й швидко.

Графік роботи: щодня, без вихідних з 08.00 до 20.00

Телефони: (050) 410-67-05 або (067) 411-59-49

Номер телефону, за яким активовано додаток Viber +38(095)290-92-12

Вагонка вільха Черкаси

Дерево - це унікальне творіння природи. Різні породи деревини окрім загальних властивостей мають також окремі характеристики, які властиві лише певному сімейству або навіть окремому дереву. Наприклад, унікальну здатність "бути байдужою" до високої вологості має вільха.

Вагонка вільха Черкаси - це той матеріал, який є ідеальним для внутрішньої обшивки стін, стель будинків та котеджів, які не мають регулярного опалення в холодну пору року. Щоб не повертатися до ремонту, а отримувати задоволення від зовнішнього вигляду стін - потрібно з самого початку уважно вибрати варіант оздоблення.

Якщо в приміщенні не підтримується стабільна плюсова температура й періодично підвищується атмосферна вологість (що особливо властиво для дачних будинків і споруд, розташованих недалеко від річки або водойм), то потрібно купити вагонку в Черкасах з вільхи. Це дерево росте на ділянках лісу, де рівень грунтових вод розташовується на високому рівні (у весняно-осінній період або після рясних опадів прошарок води може залишатися над поверхнею землі на протязі декількох тижнів). Є навіть трактування самого слова "вільха" з латинської "харчується водою".

Крім того, що вільха не боїться вологи, вона ще класифікується як м'яка порода деревини, має низьку теплопровідність, не розжарюється, її поверхня не стає палючої при високій температурі. Сумарно всі ці ознаки роблять вагонку з вільхи кращої в якості вагонка для бані в Черкасах. вагонка для бані Черкаси

Вагонка липа Черкаси

Вагонка липа Черкаси. Оскільки ми торкнулися теми бані, то не варто забувати і про "її сестру": сауну. Дійсно, це не слова синоніми. Баня і сауна передбачають створення різних умов за температурою та вологістю.

Параметри Сауна Баня
Температура 90-110°С 50-75°С
Вологість до 10% до 65%
Піч електрична, дров'яна дров'яна
Матеріал стін вагонка липа вагонка вільха

По причини високої вологості, піч в бані повинна бути дров'яна. Якщо все-таки є можливість використовувати тільки електричну піч, то необхідно потурбуватись про повну ізоляцію нагрівальних електро тенів від вологи (мурований захист з каменя). У розділі Статті на нашому сайті є така стаття під назвою "Піч для бані своїми руками". Там відео, схема та креслення як зі звичайної грубки буржуйки зробити приголомшливу піч для бані з парогенератором легкої пари.

Вагонка липа стане прикрасою для сауни, де при високій температурі буде відчуватися тонкий запах ароматичних компонентів, схожих на медовий. Липа світлого, практично білого кольору. Це ще одна причина чому той, хто вирішив купити вагонку з липи в Черкасах, вибирає її як вагонки для сауни, а не для бані. У сауні не використовують банні віники, не розлітаються темні краплі від листя, а значить поверхню такою гарною світлої деревини буде остататься чистою і не вимагати додаткової шліфовки, щоб повернути стін первинний вигляд. вагонка Черкаси

Вагонка сосна Черкаси

Хвойні породи деревини знамениті й улюблені багатьма завдяки цілющим властивостям. У деревині сосни містяться фітонциди у великій кількості, які являюстя природним антисептиком. Повітря в приміщеннях практично стерильне там, де є вагонка з сосни або інші натуральні хвойні матеріали.

Компанія Запах Дерева Черкаси виготовляє та надає можливість купити вагонку сосна в Черкассах, а також облицювальні матеріали іншого профілю:

  • блок хаус Черкаси - імітація колоди (напівкругла вагонка, фальш колода) зробить обробку схожою на будинок з колод.
  • фальш брус Черкаси - імітація бруса (широка вагонка, фасадна вагонка, дерев'яний сайдинг) дошка з фасками під 450.
  • доска підлоги шпунтована - цілісна масивна дошка, з боків має шип та паз для міцного з'єднання.

Фотографії, відео - в тематичних розділах нашого сайту zapahdereva.com.ua

В розділі "Статті" багато корисної інформації, яка стане Вам у нагоді під час пошуку відповідей на питання на моменті підготовки до монтажу та після установки.

Також Ви завжди можете зателефонувати нашим співробітникам і проконсультуватися по питаннях, що цікавлять.

З повагою, Компанія Запах Дерева.

вагонка сосна Черкаси