Всі ЦІНИ

Вагонка Чернігів дошка підлоги, блок хаус, фальш брус

Купити вагонку в Чернігові сосна, вільха, липа

Тут Ви можете купити матеріали з дерева від виробника "Запах Дерева Чернігів":

 • для житлових кімнат приватних будинків, квартир (вагонка сосна Чернігів);
 • для сауни (де температура 90-110С при вологості до 20%) вагонка липа Чернігів;
 • для бані (температура в межах 55-80С, вологість до 60%, пар, банні віники) вагонка вільха Чернігів;
 • фасад будинку, фронтони даху, альтанки, садові споруди для зберігання інвентарю та інструментів, паркани, ворота (блок хаус Чернігів, імітація бруса, фальш брус)
 • мансардні поверхи, балкони, гараж, звіси даху (дешева вагонка в Чернігові коротких розмірів)
 • чистове покриття підлоги під лак, тонування, фарбу (шпунтована дошка підлоги Чернігів з шипом і пазом для ідеально рівної підлоги)
 • полиці в сауну з кращої деревини вільха товщиною 25мм, ширина 40мм і 80мм, довжина від 800мм до 3000мм (лежак для бані Чернігів брус полиць)
 • супутні елементи: брус сухий струганий; рейка монтажна суха пиляна; декоративна планка як плінтус; кляймер - скоба для монтажу вагонки, фальш брусу, блок хауз Чернігів; джутовий канат.

Широкий асортимент профілів, сортів, розмірів дозволяє підібрати необхідний матеріал для конкретних цілей. Детальна інформація, розміри та ціни на тематичних сторінках нашого сайту. Там також відео, в якому показано що таке вищий, 1-й та 2-й сорт вагонки.

Виробляємо не тільки класичну вагонку (двостороння, безшовна, дзеркальна), а також європрофіль Чернігів та дерев'яна цеглинка (стіновий паркет).

Блок хаус двох типів: для зовнішніх робіт ширина 135мм (130мм), товщина 35мм; для внутрішніх робіт 85мм (80мм), товщина 25мм. Довжина будь-якого від 1 метра до 4 метрів. Фальш брус 135мм (130мм), товщина 20мм. Імітація бруса також застосовується для інтер'єру як альтернатива дерев'яної вагонки (монтується горизонтально).

Працюємо без вихідних з 08.00 до 20.00.

 • 067 411 50 49
 • 050 410 67 05

Доставка по місту Чернігів та всій Чернігівській області. При замовленні від 30 кв.м = ПОДАРУНОК на Ваш вибір. Телефонуйте. Консультації щодо вибору та розрахунку матеріалів від наших співробітників. Ми щодня на зв'язку.

Вагонка Чернигів
Дерев'яна вагонка Чернигів: вагонка сосна
вагонка ціна Чернигів

 

Вагонка ціна Чернігів

Купити вагонку в Чернігові дешево абсолютно реально. Це соснова євровагонка в Чернігові коротких розмірів (700мм, 800мм, 900мм, 1000мм, 1100мм і так далі до 1900мм). Завжди при облицюванні стін необхідні такі розміри (укоси, під та над вікном, над дверима, якщо монтаж здійснюється горизонтально, то між вікнами). Роблячи заміри кімнати, зверніть особливу увагу на ті ділянки, де можна застосувати довжини від 700мм до 1900мм.

Наприклад, Ви хочете купити вагонку в Чернігові для підшивки даху. У Вас відстань від стіни до схилу даху 70см (0,7м). Довжина такої ділянки по периметру будинку 36 метрів. Як порахувати скільки потрібно купити вагонки в квадратних метрах? Ширина однієї дошки профілю євровагонка в Чернігові 88 мм. З них 80мм - це видима частина після монтажу, а 8мм - шип, який сховається в паз сусідньої дошки.

 1. Завдання: купити вагонку для ділянки даху шириною 0,7 м (700мм), довжиною 36 м (36 000мм).
 2. Будемо монтувати вагонку довжиною 700мм (ширина 1 штуки 80мм після монтажу).
 3. Рахуємо кількість штук: 36000/80 = 450 штук.
 4. Переводимо штуки в квадратні метри. Площа 1 шт. дошки вагонки: 0,7 м х 0,08 м = 0,056 м.кв. Всього необхідно: 450 штук х 0,056 м.кв. = 25,2 м.кв.

Ціна на вагонку в Чернігові коротких розмірів завжди істотно нижче, ніж на популярні довжини 2500 і 3000 мм. У процентному вираженні це зазвичай 35-40% від вартості профільованої дошки стандартного розміру. Таким чином, такий підхід до розрахунку необхідної кількості вважається оптимальним і економічно вигідним. Оскільки не буде залишків матеріалу, які утворюються після підрізування, до того ж економиться час на підготовчі роботи для проведення монтажу вагонки.

Вартість вагонки в Чернігові за 1 кв.м відрізняється в залежності від сорту і породи деревини. Колоди сосни оцінюються лісництвом за 1 кубічний метр дешевше, ніж за такий же обсяг деревної сировини липи або вільхи. Сосна є найпоширенішим, популярним і доступним матеріалом для будівельних та оздоблювальних робіт. Використовується як пиломатеріали в Чернігові (брус, дошка обрізна, балки, лаги, крокви) і для чистової обробки стін, стель (дерев'яна вагонка Чернігів, фальш брус, блок хаус, дошка підлоги, лежаки для сауни).

1-й сорт вагонки передбачає наявність живих сучків (можуть бути різних відтінків від світлих до темних). Вищий сорт зустрічається серед листяних порід деревини (рідко проглядається сучок розміром до 10мм). Це вагонка липа в Чернігові й вагонка вільха. Цей варіант обирають для бані, сауни або стель в житлових кімнатах.

2-й сорт хоч і дешева вагонка в Чернігові, але є простий спосіб як з нею працювати, щоб отримати відмінний результат. Рецепт та покрокова інструкція у відео.