Всі ЦІНИ

Вагонка Чернівці дошка підлоги, блок хаус, фальш брус

Купити вагонку в Чернівцях сосна, вільха, липа

Купити вагонку в Чернівцях від виробника впевнено знаючи, що матеріал був правильно виготовлений, - це Компанія "Запах Дерева Чернівці". Пряма співпраця з лісництвом забезпечує придбання якісної сировини для подальшої переробки. Це виробництво вагонки в Чернівцях та пиломатеріалів. Щоб отримати продукцію, яка буде відповідати нормам та критеріям якості, необхідно мати виробничу базу, парк висококласного обладнання та довіряти роботу кваліфікованим співробітникам.

Щоб купити вагонку в Чернівцях було зручно, Компанія "Запах Дерева Чернівці" надає додатковий сервіс. Це доставка замовлень нашим власним транспортом в межах обласного центру місто Чернівці та по території всієї Чернівецької області.

Дізнатися ціни на вагонку в Чернівцях та замовити доставку можна в будь-який день тижня з 08.00 до 20.00 за телефонами:

 • 067 411 50 49
 • 050 410 67 05
 • +38 097 59 58 445 (для контактів через мобільний додаток Viber)

При замовленні від 30 кв.м = Подарунок на Ваш вибір

Якщо Ви плануєте здійснювати монтаж вагонки в Чернівцях самостійно, без залучення майстрів, наші співробітники розкажуть: як правильно порахувати кількість дерев'яної вагонки, блок хауса, дошки підлоги, бруса для каркаса та витрату кляймера на кожен квадратний метр.

Дерев'яна вагонка в Чернівцях використовується для самих різноманітних цілей, які кілька років тому вважалися "нетрадиційними" (наприклад, під час виготовлення меблів). Нові ідеї + технічні можливості сприяють появі сучасних цікавих матеріалів для створення дерев'яного інтер'єру. Величезну популярність набуває такий вид профілю: Вагонка цеглинка Чернівці. Альтернативна назва: імітація цегли, стіновий паркет. Зовні нагадує коротку євровагонку, але має додаткові шип та паз вздовж вузьких сторін. Це дає можливість з'єднувати планки "в замок" з 4х боків, як паркет або ламінат. Спеціально виробляємо 5 різних розмірів вагонки цеглинки, щоб під час монтажу була можливість створити реалістичну імітацію укладання відомої німецької та голландської клінкерної цегли. Як це виглядає: дивіться на сторінці "Цеглинка".

Найменування

Профіль

Ширина*Товщина

Довжина

Вагонка сосна Чернівці

Євровагонка

Двостороння

88(80)*14мм

70(65)*12мм

500-3000мм

2000-3000мм

Вагонка вільха Чернівці

Європрофіль

Софт-Лайн

88(80)*14мм

70(65)*12мм

2000-3000мм

2000-3000мм

Вагонка липа Чернівці

Європрофіль

Софт-Лайн

88(80)*14мм

70(65)*12мм

2000-3000мм

2000-3000мм

Вагонка кірпічик

Стіновий паркет

88(80)*14мм

250-450мм

Дошка підлоги Чернівці

Шпунтована

135(130)*32мм

1000-4000мм

Фальш брус Чернівці

Імітація бруса

135(130)*20мм

1000-4000мм

Блок Хаус Чернівці

Імітація колоди

135(130)*35мм

1000-4000мм

Лежак для сауни

Брус на полиці в бані

80*25; 40*25мм

800-3000мм

Брус сосна

Сухий, строганий

50*70; 60*40мм

1000-3000мм

Рейка монтажна

Суха, пиляна

20*40; 30*40мм

1000-3000мм

Блок Хаус Чернівці та фальш брус (імітація бруса)

Напівкруглу вагонку називають Блок Хаус в Чернівцях. Використовують для декоративного оздоблення стін всередині та зовні будинку. Можна купити блок хаус в Чернівцях з сосни 1-го або 2-го сорту. Процес виробництва однаковий: обов'язкова примусова сушка в промислових камерах до досягнення вологості 10-12% та профілювання заготовки на чотирибічному стругальному верстаті. Відмінності між сортами тільки візуальні (в першому - живий сучок, у другому сорті є відколи, які не впливають на конструктивні властивості матеріалу та зустрічається випадний сучок). Ціна на блок хаус в Чернівцях коротких розмірів або 2с дешевше ніж 1й сорт - і це відмінний спосіб заощадити. У яких випадках можна і потрібно використовувати недорогий блок хаус довжиною від 1-го метра до 2-х метрів:

 • для ділянок між вікнами, від кута будинку (кімнати) до вікна (або двері)
 • для альтанки, балкона, тераси
 • в'їзні ворота, хвіртка, паркан по периметру земельної ділянки
 • елементи ландшафтного дизайну, млин, вольєр, пташник
 • каркасна споруда для зберігання садового інвентарю, інструментів

Блок хаус не єдиний матеріал, який часто використовується в будівництві та оздобленні. Його популярна альтернатива - це імітація бруса в Чернівцях. Унаслідок цілковитої зовнішньої схожості з масивним профільованим брусом, використовують другу назву "фальш брус Чернівці". Робоча частина (видима після монтажу) становить 130мм (плюс шип 5мм). Товщина 20мм. Довжина від 1000 мм до 4000 мм (з кроком кожні 500мм). Вологість 10-12%. Маса 1 кв.м = 10кг. Ці характеристики роблять фальш брус в Чернівцях універсальним матеріалом і дозволяють застосовувати його не тільки для стін, а також для стель та підшивки звисів даху (замість дерев'яної вагонки). Дивіться фотографії як фальш брус в Чернівцях виглядає на різних готових об'єктах (фото й відео на сторінці "імітація бруса").

Вагонка для сауни Чернівці вільха й липа

Відчуваючи втому і напругу в м'язах, завжди хочеться тепла, яке сприяє релаксації. Тому на території всіх сучасних тренажерних залах працюють сауни та лазні. Відвідування подібних СПА процедур має загальний оздоровчий ефект на весь організм (якщо немає медичних протипоказань). Сауна і баня запускають цілий комплекс процесів:

 • поліпшується кровообіг
 • прискорюється обмін речовин
 • відкриваються і очищаються пори
 • інтенсивніше починає працювати "шкірне дихання"
 • активізується робота імунної системи організму.

Банний ритуал, можна сказати, процес інтимний. Не хочеться, щоб відпочинок порушували сторонні, чужі люди. Тому часто будують свою, домашню сауну, відвідувати яку можна коли і з ким завгодно. Щоб підсилити позитивний ефект від проведеного часу в парній, потрібно правильно обрати та купити вагонку для бані в Чернівцях з вільхи. Ця деревина має унікальні властивості, сприятливо діє на шкіру (містить таніни, антиоксиданти, флавоноїди, які зміцнюють стінки ламких судин). Крім того, вільхова вагонка не боїться перепадів вологості, не схильна до гниття. Її також використовують в будівництві конструкцій, які мають прямий контакт з водою (колодязі, мости). Саме тому вагонка для бані в Чернівцях з вільхи має величезну популярність (збереже функціональне призначення й прекрасний зовнішній вигляд на довгі роки, не дивлячись на істотні коливання вологості).

Характеристики й властивості вільхи сприяли тому, що ця деревина стала матеріалом для виробництва полиць. Вільховий брус впевнено конкурує та навіть перевершує липу по свій популярності в ролі лежака для бані.

Щоб купити вагонку для сауни в Чернівцях, можна обрати іншу деревину: липа. При нагріванні, особливо в умовах сауни (де температура повітря досягає 90-110С) буде відчуватися солодкий аромат меду, якщо для обшивки стель та стін була використана вагонка липа в Чернівцях виробництва Компанії "Запах Дерева". Технологія виробництва вагонки передбачає умови, при яких пори деревини залишаються відкритими, запах та ефірні масла наповнюють кімнату тривалий час. Потрапляючи в кімнату, де знаходиться така вагонка, Ви будете відчувати приємний запах дерева. Чому так відбувається: секрети від виробника у відео.

Ви можете купити вагонку не тільки в Чернівецькій області. Ми працюємо по всій Україні.

Вагонка Хмельницький сосна, вільха липа - сторінка Хмельницької області.