Дошка підлоги

Всі ЦІНИ

Дошка для підлоги шпунтована

Ширина:      130 ( 135 )  мм
Товщина:    32  мм
Довжина:     1000 - 4000 мм

 

Роздрібна ціна:
Сезонні знижки !

2-й сорт: 470 грн./1 кв.м

Опт: ЦІНИ за тел.: (050)410-67-05
                             (067)411-50-49

doshka pidlogy Slava Ukrayini Zapah Dereva

Вагонка дерев'яна та дошка підлоги: відверто від виробника. Те, що потрібно почути до придбання вагонки та дошки для підлоги.

Відкрити в youtube

 

Дошка підлоги шпунтована сосна 1 сорт

 

 

Дошка для підлоги шпунтована

Дошка для підлоги - це традиційний різновид підлог, дуже надійних і довговічних, що відрізняються простотою в укладанні. Дерево, яке ми вибираємо для нашої дошки, вищого сорту і абсолютно екологічно чисте. Підлогова дошка проходить сушку, під час якої дуже суворо дотримується режим температури і вологості. Ми виробляємо дошку для підлоги на німецькому обладнанні. Наша продукція відповідає всім європейським стандартам якості.

Дошка для підлоги шпунтована відрізняється тривалим терміном експлуатації, чудовими звуко- і теплоізоляційними властивостями. Сприяє підтримці природного мікроклімату в приміщенні. В будь-якому приміщенні дощаті підлоги додадуть монументальності, надійності та впевненості. Таке підлогове покриття прекрасно гармонує з будь-якими інтер'єрами.

Дошка для підлоги має з'єднання шпунт-паз, що забезпечує високу щільність укладання і відсутність на поверхні перепадів по висоті.

Використання дошки дозволяє обійтися без додаткових систем обігріву підлоги. Підлогова дошка, як і сама деревина, має здатність підтримувати необхідний рівень вологості в приміщенні. Підлоги з натуральної деревини не представляють складності у догляді, так як не притягують пил на відміну від ламінату.

Підлогова дошка відрізняється особливою міцністю, зносостійкістю і довговічністю в експлуатації завдяки товстому робочого шару. Вона не піддається окисленню і не темніє навіть після тривалого часу. Низька теплопровідність і висока шумоізоляція дошки забезпечують комфорт і затишок в приміщенні.

Ви можете купити дошку для підлоги у нас на складі або, зателефонувавши по телефону, зробити замовлення - і ми доставимо продукцію на Вашу адресу!