Всі ЦІНИ

Вагонка Харків блок хаус, імітація бруса, дошка підлоги

Купити вагонку в Харкові, блок хаус, дошку підлоги

Жива, натуральна, якісна дерев'яна вагонка з Запахом Дерева - вибір тих, хто любить і піклується про себе і свою родину. 100% екологічно чиста деревина + багаторічний досвід роботи в галузі виробництва матеріалів даного класу = найпопулярніша і бажана вагонка в Харкові та у всій Україні від Компанії Запах Дерева.

 1. Вагонка Харків: двостороння (безшовна), європрофіль (софт лайн), цеглинка (стіновий паркет)
 2. Блок хаус (імітація колоди, радіусна вагонка) вузький та широкий (для внутрішніх та зовнішніх робіт)
 3. Фальш брус (імітація бруса, широка вагонка) облицювальний та каркасний матеріал
 4. Дошка для підлоги Харків (з шипом і пазом: шпунтована) для стикування за принципом паркета та ламіната, надійне з'єднання, висока міцність.
 5. Лежак для бані, сауни (брус полиць різної довжини) має гладку лицьову поверхню та радіусні фаски.
 6. Брус сухий для каркаса лежака та підлоги. Рейка монтажна для вагонки та блок-хауса (імітації бруса).
 7. Кляймер - скоба металева. Використовується для правильного закріплення дерев'яних матеріалів усіх типів, які стикуються за принципом "шип / паз".

вагонка Харків

Починаючи з малого, прийшли до великого. Величезний асортимент готової продукції дозволяє вибрати необхідний продукт для різних цілей застосування.

 • внутрішнє оздоблення житлових кімнат, кухні, їдальні, вітальні
 • сауна та баня (повний комплект дерев'яної оснастки від вагонки з вільхи та липи до лежаків й декоративних рейок)
 • мансардні і горищні приміщення за допомогою вагонки або блок хауса в Харкові перетворюються в затишні зручні кімнати (більярдна, домашній кінотеатр, дитяча ігрова кімната або лаунж бар)
 • прибудова біля будинку, навіс, тераса, капітальна споруда з мангалом або барбекю
 • гараж, технічна кімната або майстерня
 • декоративні елементи ландшафту, млини, будиночки для зберігання садового інвентарю або для дитічих ігор в будь-яку погоду, пісочниці
 • хвіртки, ворота, паркан по периметру ділянки

Це короткий список тих об'єктів, де застосовуються матеріали Компанії Запах Дерева Харків вагонка, блок хаус, імітація бруса, дошка для підлоги, лежаки в сауну, баню.

вагонка липа вільха Харків

Вагонка ціна Харків

Одним з основних факторів, яким керуються при виборі будь-яких матеріалів, є вартість. Безумовно, це важлива опція, але вона не повинна бути вирішальною. Приказка, перевірена часом: "скупий платить двічі". Погнавшись за дешевої вагонкою, можна забути переконатися у її важливих якісних характеристиках. Наприклад, таких як сушка. Так Так! Деревина обов'язково повинна бути не просто висушена - а правильно висушена.

Процес примусової сушки в камерах конвективного типу - досить дорогий процес. Тому якісь "гаражні" виробники або новачки-одноденки не будують сушильні камери, не несуть витрати на створення необхідних умов для видалення вологи з деревини (дотримання температурного режиму згідно з графіком, вентиляції, пропарювання). У кращому випадку, вони залишать заготовку на вагонку "на провітрити" під навісом.

Після сушіння примусового типу вологість в деревині буде 8-10%. Після "провітрювання" під навісом - в кращому випадку 16-20%. У чому принципова різниця? У тому, що профільована дошка (вагонка, блок хаус або фальш брус) вже після монтажу почне досихати в приміщенні. Відбудуться зміни в геометричних формах, з'являться щілини між дошками, тріщини. Тому принципово важливо бути впевненим, що дерев'яна вагонка в Харкові пройшла процедуру примусової сушки і вологість її досягала 8-10%.

Ціна на вагонку в Харкові з сосни, вільхи або липи різна тільки тому що вартість деревини в лісництві відрізняється на ці породи деревини. А за якісними характеристиками будь-яка вагонка однаково чудова та гарна.

Вагонка довжина 0,5м - 3,0м Сорт: вищий, 1-й, 2-й
Блок-Хаус довжина 1,0м - 4,0м Сорт: 1-й, 2-й
Імітація Бруса довжина 1,0м - 4,0м Сорт: 1-й, 2-й
Дошка підлоги довжина 1,0м - 4,0м Сорт: 1-й, 2-й
Лежак для бані   довжина 0,8м - 3,0м   Сорт: вищий, 1-й

 

Можна істотно заощадити на загальному обсязі придбаних матеріалів, якщо купити вагонку в Харкові одразу необхідної довжини. У такий спосіб не буде залишків після підрізання дошки в розмір. І найголовніше: можна виміряти відстань на ділянках, де необхідна коротка вагонка (під вікнами, над вікнами й дверима, віконні прорізи і т. ін). Як правило, це довжина 1,0-1,5 м. Саме така вагонка дешево куштує та дозволяє заощати гроші та витратити їх на інші приємні речі.

Щоб купити вагонку в Харкові правильної якості, потрібно тільки уточнити кількість бажаної продукції за будь-яким з телефоних номерів нижче:

(067) 41-150-49 або (050) 41-067-05

Співробітники Компанії Запах Дерева допоможуть з розрахунком квадратних метрів і розкажуть нюанси монтажу.

Ми власним транспортом доставимо Ваше замовлення по місту (і навіть по всій Харківській області). Сусідні населені пункти й дачі - регулярний маршрут наших машин. Водій дбайливо доставить і передасть з рук в руки вагонку Харків і область. імітація бруса Харків блок хаус