Всі ЦІНИ

Вагонка Хмельницький блок хаус, дошка підлоги, фальш брус

Купити вагонку в Хмельницькому сосна, вільха, липа

Складні будівельні роботи завершені. Залишається найприємніша частина - це "прикрашання" будинку, кімнати або фасаду. Для фінішного оздоблення обираємо екологічно чисті матеріали, які одночасно несуть в собі функцію тепло і звукоізоляції. Йдеться про натуральну деревину та вироби з неї. Звичайні пиломатеріали в Хмельницькому - це обрізна й необрізна дошка, брус, балки, крокви та лаги - використовуються в процесі будівельних робіт як елементи каркаса, чорнової підлоги, опалубки, для побудови даху.

Оздоблювальні матеріали такі як дерев'яна вагонка в Хмельницькому, блок хаус, фальш брус, шпунтована дошка підлоги Хмельницький - це зовсім інша група, яка застосовується для чистової обробки. Використовуючи різні породи дерева, форми профілю дошки та схеми монтажу можна домогтися такого ефекту "вау", що про такий будинок (спальню, вітальню, кухню, сауну, баню, терасу, котедж) будуть мріяти всі. Дерев'яна вагонка в Хмельницькому має декоративну функцію та застосовується як справжня окраса інтер'єру. Там, де в обробці стін і стель використовується вагонка, блок хаус, імітація бруса з сосни, вільхи, липи - створює комфортний для людини мікроклімат. Пов'язано це з тим, що вагонка з дерева в Хмельницькому не втрачає своїх властивостей навіть в якості готових декоративних виробів. Наприклад, соснова вагонка і блок хаус виділяють фітонциди, які відомі своїми антисептичними властивостями, дезінфікують повітря в приміщенні. Адже всі ми знаємо, що при захворюваннях дихальних шляхів завжди радять прогулянки в хвойних лісах, де атмосфера практично стерильна й дуже приємних хвойний аромат.

Вагонка сосна Хмельницький (також вільха й липа), дошка підлоги та інші матеріали від виробника "Запах Дерева Хмельницький"

Найменування

Профіль

Довжина

Шир.хТовщ.

Вагонка Хмельницький

Євровагонка Хмельницький

Безшовна (двостороння)

Цеглинка (стіновий паркет)

500-3000мм

2000-3000мм

250-450мм

88(80)х14

70(65)х12

88(80)х14

Дошка підлоги Хмельницький

З'єднання «шип/паз»

1000-4000мм

135(130)х32

Блок Хауз Хмельницький

Імітація колоди

1000-4000мм

135(130)х35

Фальш брус Хмельницький

Імітація бруса

1000-4000мм

135(130)х20

Лежак для бані

Брус на полиці в сауну

800-3000мм

40х25; 80х25

Тільки екологічно чиста деревина, гарантія правильної сушки м'якими режимами до вологості 8-10% і профілювання на висококласному чотирибічному стругальному верстаті.

Можете відвідати виробництво та переконатися в цьому особисто. Працюємо без вихідних. Телефонуйте з 08.00 до 20.00 в будь-який день тижня. При замовленні від 30 кв.м. - Подарунок на Ваш вибір.

Вагонка Хмельницький з запахом дерева

Є такі випадки, коли хтось хоче купити вагонку в Хмельницькому і питає про таку дошку вагонки, яка була б без сучка (називаючи її вищим сортом). Давайте розберемося: що таке сучок? Це гілка, яка бере початок близько до серцевини стовбура дерева. Бруньки, листя отримують харчування через гілку. Тобто гілка (сучок) - своєрідний пучок капілярів та каналів, які проводять цілющі компоненти. І якщо у вигляді експерименту взяти в руки розпиляну дошку і понюхати, то найсильніший запах буде виходити від сучка.

Тобто, коли Ви хочете купити дерев'яну вагонку в Хмельницькому з запахом дерева, який буде наповнювати Ваш будинок ароматом, - потрібно обирати сосну, вільху або липу з сучками. Якщо гілка була "жива" (не суха), то значить по ній циркулювала живильна рідина - такий сучок зрощений з масивом деревини. Він не випаде навіть з готової вагонки, фальш бруса або дошки підлоги. А ось якщо гілка була сухою, Ви побачите сучок чорного кольору, який по краю відділяється від деревини, може бути пухким (тютюновим) або взагалі вже випав в процесі сушіння деревини. Такі вироби відкладаються в другій сорт та призначені для нарізки на короткі розміри (вирізаються ділянки між сучками, що випали) або проводять роботу по заповненню пустот (як це показано у відео).

Вагонка вільха липа Хмельницький

Вагонка вільха Хмельницький - перш за все відома як вагонка для бані в Хмельницькому. При цьому вільхова вагонка має такі властивості, що робить її просто унікальною для застосування у зовнішніх роботах та за умов, де відсутнє регулярне опалення та стабільної вологості (нежитлові будівлі без опалення, дачі, альтанки, тераси, навіси над автомобілем, фронтони даху, мансардні поверхи) . Головна відмінна риса вільховою вагонки - це, закладена природою стійкість до вологи. Дерево вільхи зростає вздовж водойм і на ділянках лісу, де періодично рівень грунтових вод піднімається вище рівня землі. Тобто вільха, можна сказати, зростає в воді. Вона не втрачає свої здібності і не гниє навіть у вигляді готового облицювальний матеріал такого як вагонка з вільхи в Хмельницькому. Ще наші предки для побудови мостів обирали колоди і деревину вільхи.

Вагонка липа Хмельницький є улюбленим видом оздоблення сауни фінського типу. Умови якої передбачають досягти високої температури повітря 90-110С при низькій вологості до 20%. Так звана "суха баня". Вагонка з липи в Хмельницькому застосовується для стелі та стін, крім того ділянки, де розташована піч (може бути дров'яної, але найчастіше в саунах використовується електрична, так як немає пари). Біля печі стіна повинна бути виконана з стійких до високої температури матеріалів (не правильно сказати "не горючих", оскільки навіть камінь за певних умов плавиться). В умовах сауни - це може бути шамотна вогнетривка цегла або природний камінь. На стелі вагонка з липи теж не повинна монтуватися близько до димаря (якщо він є). Над пічкою кріплять металевий лист, який виконує роль захисного теплового екрана.

Вагонка для сауни в Хмельницькому з липи є найпопулярнішим матеріалом, тому спеціально роблять такі розміри, які часто необхідні саме для поширених проектів саун. У нас можна купити вагонку липа в Хмельницькому таких довжин: 2000мм, 2500мм, 3000мм. Ширина дошки: 88мм (80мм - це видима частина після стикування двох ламелей; 8мм - це шип, елемент замкового з'єднання). Товщина: 14мм. На тильній стороні дошки фрезою вирізані дві канви-заглиблення, які дозволять конденсату стікати, не дозволяючи вологи застоюватися на місцях з'єднання ламелі та монтажної рейки (бруса). Такий різновид профілю називають євровагонка в Хмельницькому (на лицьовій стороні є напівкруглі фаски, які мають плавні лінії, тому ще називають "soft line" - м'яка лінія).

вагонка вільха Хмельницький вагонка для сауни Хмельницький
вагонка липа Хмельницький вагонка для бані Хмельницький

 

Блок хаус Хмельницький фальш брус (імітація бруса)

Для фасаду може використовуватися вагонка в Хмельницькому, але все ж таки віддається перевага профільованим дошках, які ширше та товстіше, ніж вагонка. Наприклад, блок хаус (імітація колоди) і фальш брус Хмельницький (імітація бруса). Ширина таких дощок 130мм, товщина 20мм (фальш брус) і 35мм (блок хаус). Є можливість купити блок хаус в Хмельницькому відразу необхідної довжини: 1000мм, 1500мм, 2000мм, 2500мм, 3000мм, 3500мм і 4000мм.

Переваги фасаду з блок хауса та фальш бруса:

  • можливість зробити обшивку фасаду за короткий термін
  • дошка має невелику вагу, відсутня потреба в залученні спеціальної техніки, досить 2-3 чоловік та ручного інструменту для виконання всіх монтажних робіт
  • не потрібно складних дій щодо вирівнювання поверхні (штукатурка, шпаклівка) - просто на будь-яку чорнову основу кріпиться брус або металевий профіль (робиться каркас)
  • дуже просто утеплити будинок (мінеральна вата вкладається всередину між брусами каркаса)
  • дерев'яний фасад не несе такого вагового навантаження, який потребував би посиленого або додаткового фундаменту

Ціна на блок хаус в Хмельницькому коротких розмірів менше, тому є сенс замовити дошки довжиною від 1 метра до 2 метрів, щоб загальна сума замовлення змінилася в меншу сторону. До того ж, буде змога провести монтаж фальш бруса або блок хауса без залишків.

Як правильно порахувати необхідну кількість квадратних метрів для проведення фасадних робіт, можна дізнатися зі статті на нашому сайті в розділі "імітація бруса". Або телефонуйте в будь-який день тижня нашим співробітникам - вони допоможуть зробити розрахунки і розкажуть, як монтувати обрешітку та кріпити профільні дошки.

Додатковий сервіс від Компанії "Запах Дерева Хмельницький": доставка дерев'яних матеріалів нашого виробництва по території обласного центру та всій Хмельницькій області. Щоб купити вагонку в Хмельницькому блок хаус, дошку підлоги, Ви можете за телефоном уточнити сорт, довжину, назвати бажану кількість та адресу доставки. Наша машина привезе Ваше замовлення одразу з виробництва.

  • 067 4115049
  • 050 4106705

Ми працюємо без посередників. Тому ціна на вагонку в Хмельницькому буде найкраща.