Всі ЦІНИ

Вагонка Івано-Франківськ дошка підлоги, блок хаус, фальш брус

Купити вагонку в Івано-Франківську сосна, вільха, липа

Вагонка Івано-Франківськ ціна виробника "Запах Дерева". Ніяких посередників та націнок. Хочете купити вагонку в Івано-Франківську за хорошими цінами з упевненістю в якості? Телефонуйте в будь-який день тижня (працюємо без вихідних) з 08.00 до 20.00.

 • (050) 410-67-05
 • (067) 411-50-49
 • +38 (097) 59-58-445 (Viber)

Будь-яка кількість. Широкий асортимент. Дерев'яні матеріали: вагонка Івано-Франківськ, блок хаус, дошка підлоги, лежак для бані, монтажний брус та кляймер.

Доставка Івано-Франківськ і вся область: наші автомобілі привезуть укомплектоване Ваше замовлення та акуратно передадуть з рук в руки. Можна приїхати до нас і подивитися, що дотримується технологія виробництва вагонки:

 • примусова сушка в камерах конвекційного типу - за 7-10 днів заготовка висушується до вологості 8-10%
 • профілювання на сучасному німецькому обладнанні (чотирибічний стругальний верстат)
 • сортування, упаковка, підготовка до відправки замовникам

Вагонка Івано-Франківськ виготовляється в правильних умовах: дошка з сушки потрапляє в теплий, сухий цех, де функціонує система опалення. Готова вагонка, блок-хаус та дошка підлоги зберігають свої якісні характеристики.

Найменування

Профіль

Ширина*Товщина

Довжина

Вагонка сосна Івано-Франківськ

Європрофіль

Безшовна

88(80)*14мм

70(65)*12мм

500-3000мм

2000-3000мм

Вагонка вільха Івано-Франківськ

Євровагонка

Софт-Лайн

88(80)*14мм

70(65)*12мм

2000-3000мм

2000-3000мм

Вагонка липа Івано-Франківськ

Євровагонка

Софт-Лайн

88(80)*14мм

70(65)*12мм

2000-3000мм

2000-3000мм

Вагонка цеглинка Івано-Франківськ

Імітація цегли

88(80)*14мм

250-450мм

Блок Хаус Івано-Франківськ

Імітація колоди

135(130)*35мм

1000-4000мм

Фальш брус Івано-Франківськ

Імітація бруса

135(130)*20мм

1000-4000мм

Дошка пола Івано-Франківськ

Шпунтована

135(130)*32мм

1000-4000мм

Лежак для сауни

Брус на полиці в бані

80*25; 40*25мм

800-3000мм

Брус сосна

Сухий, строганий

50*70; 60*40мм

1000-3000мм

Рейка монтажна

Суха, пиляна

20*40; 30*40мм

1000-3000мм

Дерев'яна вагонка Івано-Франківськ переваги

Купити вагонку в Івано-Франківську переваги:

 • Дуже швидко можна зробити оздоблювальні роботи в новобудові або приміщенні, що вимагає ремонту.
 • Вагонка Івано-Франківськ має легку вагу (6-7,5 кг / 1 кв.м в залежності від породи деревини, при вологості 8-10%). Не несе вагове навантаження, без проблем може використовуватися як вагонка на стелю в різних кімнатах.
 • Абсолютно природний матеріал. Екологічна чистота. Деревина містить компоненти сприятливі для людини (всі знають, що вагонка сосна Івано-Франківськ та інші соснові ламелі виділяють фітонциди, які є натуральним антисептиком).
 • Дерев'яна вагонка чутлива до вологи, яка міститься в повітрі. Деревина підтримує баланс - "правильну" вологість всередині приміщення, комфортну для перебування людини. Тому в будинках, де обробка стін і стель зроблена з соснової, вільховою або липової вагонки - гарне самопочуття і міцний сон, сприяє повноцінному відпочинку і відновленню сил.
 • Вагонка з дерева Івано-Франківськ - це повнотілий, міцний матеріал, стійкий до механічних впливів (на відміну від хімічної вагонки ПВХ та паперової МДФ - натиснув і дірка).
 • Вагонка - своєрідний щит, за яким можна заховати будь-які комунікації: труби опалення, водопровід, електричні кабелі (в металевих рукавах). Це дуже швидко і зручно: не потрібно вигризати борозни в бетоні або штукатурці. У разі проведення ревізійного огляду, заміни або доповнення комунікацій - дерев'яну вагонку можна легко розібрати, а потім знову повернути на колишнє місце. Якщо монтувати вагонку на кляймер, то дошка вагонки залишається непошкодженою цвяхом або шурупом. Вагонку фіксує металева скоба кляймера, при цьому у ламелі залишається можливість "ворушитися" у випадках набору вологи й всихання (коли змінюється атмосферна вологість).

Вагонка кріпиться на "скелет" (каркас може бути з бруса або металевого профілю). По кутах кімнати за допомою рівня виставляємо рейки (брус). Між ними натягуємо маякову нитку і відповідно цих ліній кріпимо проміжні рейки з рівномірним відступом 50-90мм. Якщо в приміщенні буде коливання вологості, то краще рейки розташовувати ближче один до одного.

За таким же принципом монтуємо горизонтально розташований брус. Щоб швидко виставити за рівнем рейки, зручним варіантом є використовувати прямий підвіс "п-подібний перфорований кронштейн". У разі необхідності провести звукоізоляцію й утеплити кімнату, осередки між рейкою краще робити на 10-20см менше, ніж листи мінеральної вати (тоді можна буде щільно укласти матеріал і досягти кращого ефекту).

Вагонка для сауни бані Івано-Франківськ

При виборі матеріалів для сауни та бані варто звернути увагу на деякі нюанси. Адже не кожне дерево рекомендується для оздоблення стель та стін там, де температура повітря сягатиме 110С. Наприклад, хвойні (такі як вагонка смерека Івано-Франківськ) будуть виділяти смолу. У такій надто теплій кімнаті краплі смоли стануть неприємним сюрпризом для тих, хто їх доторкнеться (обпалюють, липкі, складно видалити з поверхні шкіри або тканини). Представники твердих порід (вагонка дуб, бук, ясен) теж не в пріоритеті. При нагріванні температура їх поверхні практично близька до температури повітря в сауні - контакт з такою гарячою поверхнею не комфортний, вимагає обережності (не спиратися на стіни, використовувати теплоізолюючі підстилки, щоб не обпекти оголену шкіру).

Кращий вибір в якості вагонка для сауни в Івано-Франківську - це м'які листяні. До них відноситься вагонка липа Івано-Франківськ та вагонка вільха. Завдяки своїм характеристикам - це хіти серед матеріалів для бані. Можна забути про ризик термічного опіку. Тільки комфортна атмосфера. Поверхня вагонки з липи приємна на дотик, гладка, колір ніжний, практично білий з лимонним відтінком. Коли в сауні висока температура повітря - відчувається аромат меду. Відвідування сауни, де вагонка липа Івано-Франківськ - суцільне задоволення.

Як брус полиць лежак для сауни Івано-Франківськ потрібно обирати вільху.

 1. По-перше, одночасне поєднання двох різних порід дерева зі своїми корисними властивостями - це подвійний позитивний ефект для організму.
 2. По-друге, вільха темніше липи (липа біла, вільха має відтінки від кремового до темно-рожевого, порівнюють зі знаменитим червоним деревом) - а значить не буде видно сліди забруднень, кола від ємностей з ароматичними настоянками.
 3. По-третє, вільха не боїться контакту з вологою - тривалий час зберігає фізичні властивості, вільховий брус полиць залишається міцним та безпечним.

З цих же причин та особливо вражаючої стійкості до вологи - вільха перемагає як вагонка для бані в Івано-Франківську. Інтенсивна концентрація пари, яка може досягати 70% в цій традиційній бані, використання банних віників - це випробування, які довго не витримують навіть дерев'яні матеріали. Вільха - виняток. Вода, значна вологість - це її стихія. Вільха росте біля водойм та на тих ділянках лісу, де високий рівень грунтових вод. Вільхова деревина може тривалий час бути зануреною у воду і при цьому зберегти міцність. Її використовували для колодязів та при будівництві мостів.

Вагонка для бані в Івано-Франківську з вільхи буде багато років підтримувати ідеальну атмосферу для оздоровчих процедур, не втрачаючи зовнішньої привабливості. Як зробити планування в сауні і бані, де краще розмістити лежаки, скільки ярусів зібрати - корисна інформація в статтях на нашому сайті, фото приклади та відео правильний монтаж вагонки на кляймер.

Вагонка в Івано-Франківську: євровагонка, безшовна, цеглинка

Дерев'яна вагонка в Івано-Франківську може застосовуватися не тільки при оздобленні приватних будинків та готелів, а також в міських квартирах. Стає трендом рішення використовувати блок-хаус для внутрішніх робіт або вагонку (євровагонка Івано-Франківськ, безшовна, дерев'яна цегла) для облаштування житлового простору (житлові кімнати, їдальня, кухня, коридор, лоджія, балкон). Вибір на користь натуральних, 100% екологічно чистих матеріалів. Якщо до такого інтер'єру додати кілька деталей (електричний камін та текстиль), то взагалі буде відчуття перебування не в міській квартирі, а відпочинку в затишному шале Карпат або інших гірських, природних локацій.

Монтаж дерев'яної вагонки в Івано-Франківську: запросити майстрів або виконати самостійно? Робота нескладна. Вагонка і блок хаус (для внутрішніх робіт) мають невелику вагу. Встановити каркас і зібрати (зістикувати та прикріпити) вагонку легко. Блок хаус і дерев'яна вагонка в Івано-Франківську від виробника "Запах Дерева Івано-Франківськ" якісна, суха, лицьова поверхня гладка. Тому шліфування перед нанесенням просочення або лаку не потрібно. В інтернеті є величезна кількість відео уроків як виконати монтаж вагонки своїми руками. Ви можете подивитися ці короткі навчальні фільми та прийняти рішення: Ви впораєтеся з монтажем вагонки самостійно або запросите досвідчених майстрів.

Телефонуйте нам в будь-який день тижня - наші співробітники підкажуть як порахувати необхідну кількість вагонки, імітації бруса або дошки підлоги. Ціни на вагонку в Івано-Франківську та іншу продукцію в таблицях (на тематичних сторінках нашого сайту). При замовленні від 30 кв.м = подарунок на Ваш вибір.