Всі ЦІНИ

Вагонка Київ дошка підлоги, блок хаус, фальш брус і лежак

Купити вагонку в Києві? Вагонка Київ з доставкою по області!

Вагонка в Києві представлена в великому асортименті.

Здавалося б, з таким великим вибором купити вагонку в Києві не складе особливих труднощів.

Маса оголошень, реклами, магазинів, складів. Щоб купити вагонку в Києві серед цього багатства вибору Вам доведеться провести велику роботу. Здійснити дзвінки, проїхатися по магазинах, найняти транспорт, організувати доставку на об'єкт. А при всім відомої завантаженості доріг міста Києва одна тільки поїздка по складах відніме у Вас багато часу і сил.

Робота компанії "Запах Дерева Київ" організована так, щоб звести до мінімуму трудові затрати клієнта. Купити вагонку в Києві Ви можете в комфортних умовах у Вас вдома або в офісі.

Вагонка Київ ціна виробника

Чому дерев'яна вагонка в Києві від Компанії Запах Дерева має величезну популярність?

Вирішальний фактор - це те, що Компанія "Запах Дерева" має потужну виробничу базу та професійно займається виготовленням вагонки, блок-хауса, імітації бруса, дошки для підлоги і інших супутніх товарів. Вся продукція виготовлена на сучасному обладнанні відповідно до європейських стандартів якості. Вся деревина проходить обов'язковий контроль радіологічної безпеки і є екологічно чистими матеріалом.

 1. Ліс (колоди) поставляє лісництво. Деревина проходить радіологічний контроль.
 2. На пилорамах колода розпилюється на заготовки майбутньої продукції (для вагонки, блок хауса, дошки підлоги або брус і рейка).
 3. Процес примусового висушування деревини до вологості 8-10%. Сира дошка складується в палети і потрапляє в сушильні камери, де проведе там 7-12 днів (в залежності від товщини заготовки). У сушках температура від 30 до 70 С і примусовий продув гарячого повітря (швидкість потоку повітря крізь паллету 1,5-2,5 м / сек. Забезпечують потужні осьові вентилятори). Такий метод сушіння дозволяє максимально висушити деревину м'якими режимами (не виникає внутрішньої напруги всередині деревини). Правильно висушена заготовка - запорука якісної готової продукції не тільки на етапі продажу, а головне після монтажу (не тріскається, не деформується).
 4. Виробництво вагонки, дошки підлоги, блок хауса. Суха заготовка подається в верстат (німецький чотиристоронній стругальний верстат WEINIG), де встановлені фрези, які зі стандартної обрізної дошки роблять готовий обробний матеріал. Ідеально гострі ножі на фрезах НЕ заточуються, а змінюються на нові. Тому профіль вагонки завжди ідеальний (не залежно від партії), лицьова поверхня дуже гладка (як полірована).
 5. Сортування і упаковка. Після обробки на верстаті, вагонка ділиться на сорти відповідно до нормативної документації. Пачки формуються по 10 і 20 штук в кожній. Можна купити вагонку в Києві в необхідній кількості (не обов'язково цілими пачками). Готові дерев'яні ламелі знаходяться в теплому, сухому приміщенні.
 6. Доставка Київ та Київська область. Замовити доставку можна по телефону нашим співробітникам. Вагонка, блок хаус, дошка підлоги укладаються в нашу машину, яка переводить тільки такі сухі, чисті і якісні матеріали. Тому до Вас вагонка буде доставлена в такому ж чудовому вигляді, яку б Ви отримали, приїхавши до нас на виробництво. Телефони (050) 410-67-05 та (067) 411-50-49. Працюємо всі дні тижня з 08.00 до 20.00.

Працювати з нами дуже просто. Інформація про продукцію опублікована на нашому сайті у відповідних розділах:

 • Вагонка сосна Київ
 • Вагонка вільха Київ
 • Вагонка липа Київ
 • Блок хаус Київ
 • Імітація бруса Київ
 • Дошка підлоги Київ
 • Лежак для бані

Там вказані розміри, є інформація про особливості кожного виду продукції і розміщені фотографії по сортах. Фотографії зроблені саме нашої продукції - тому те, що ви бачите на фото, повністю відповідає правді. (Натиснувши на фотографію, вона збільшиться і дасть можливість детально розглянути профіль, сучки і фактуру деревини).

Щоб купити вагонку в Києві достатньо зателефонувати

 • (067) 411-50-49
 • або
 • (050) 410-67-05

Будь ласка, повідомте кількість, довжину і сорт вагонки. І все! Ми доставимо замовлену Вами продукцію на Вашу адресу. Більш того, ми організуємо доставку не тільки по місту, а й по всій Київській області!