Всі ЦІНИ

Вагонка Кропивницький блок хаус, імітація бруса, дошка підлоги

Вагонка сосна, вільха, липа Кропивницький

Купити вагонку в Кропивницького з доставкою по всій Кіровоградській області - це простіше, ніж здається. Потрібно прийняти рішення зробити замовлення у кращій Компанії виробника дерев'яних матеріалів. Це "Запах Дерева Кропивницький".

Компанії Запах Дерева це:

 • Загальновизнаний лідер ринку натуральних облицювальних матеріалів.
 • Багаторічний досвід роботи в галузі деревообробки.
 • Широкий асортимент і гарантовану якість.
 • Безкоштовні консультації досвідчених майстрів.
 • Відмінний сервіс і швидка доставка замовлення на Вашу адресу (не тільки по місту, а й по всій області).

 

Вагонка Кропивницький плюс блок хаус, дошка

На сайті zapahdereva.com.ua в тематичних розділах можна ознайомитися з асортиментом дерев'яних матеріалів, який виробляє Компанія Запах Дерева

 1. Вагонка Кропивницький (сосна, вільха, липа) європрофіль, безшовна (дзеркальна), дерев'яний цеглинка.
  Ламель з гладкою лицьовою поверхнею є дуже простою і легкою в монтажі. На диво швидко можна перетворити будь-яке приміщення за допомогою дерев'яної вагонки. Стелі, стіни, декоративні перегородки та в якості елементу меблевих фасадів. Все це під силу будь-кому в галузі будівництва та оздоблювальних робіт.
  Декілька навчальних відео роликів + вагонка Запах Дерева і Вас приємно здивує готовий результат.вагонка Кропивницкий
 2. Блок хаус Кропивницький (імітація колоди, напівкругла радіусная вагонка) має зовнішню схожість з колодою, розпиляною уздовж стовбура дерева. Після облицювальних робіт блок хаусом будова нагадує хатинку, дерев'яний будинок. Блок-хаус в Кропивницькому може бути вузьким (для внутрішніх робіт) або широким (наприклад, для облицювання фасаду або вуличних альтанок).
 3. Фальш брус Кропивницький (імітація бруса, масивна вагонка, аналог дерев'яного сайдинга). За формою профілю нагадує широку вагонку штиль.
  Застосовується для внутрішніх і зовнішніх робіт для обливання стін. Також є хорошою альтернативою дерев'яної вагонки для підшивки дахів, фронтонів і вуличних навісів. Однаково часто з блок-хаусом застосовується при будівництві воріт, парканів та огорож.блок хаус Кропивницкий имитация бруса
 4. Дошка підлоги Кропивницький (шпунтована профільована дошка має шип і паз). Дошка для підлоги, як і всі інші матеріали виробництва Запах Дерева Кропивницький, в обов'язковому порядку піддавалася примусовому сушінню в камерах конвекційного типу. Даний технологічний процес дозволяє досягти максимально низькій вологості деревини 8-10% м'якими режимами, без створення внутрішньої напруги.
  Шип і паз дозволить зістикувати дошки підлоги таким чином, щоб не було щілин між ними. Таке з'єднання в замок також надає велику міцність матеріалу, так як відбувається рівномірний розподіл навантаження. Після монтажу дошка підлоги покривається прозорим лаком або тонується в бажаний колір.
 5. Лежак для бані Кропивницький (брус полиць, лежаки в сауні). Вільховий брус перерізом 80х25 мм сухий, профільований, має дві радісних фаски та гладку лицьову поверхню. Застосовується для настилу на несучий каркас полиць. Його можна розташувати уздовж (по довгій стороні) або поперек (по короткій стороні) полиць в бані. Це не тільки декоративна функція, але і забезпечує додаткову міцність конструкції на провисання.
  Брус 80х25 мм в поєднанні з вільховою рейкою 40х25 мм дозволяє створювати лежаки для бані та сауни різних форм, з орнаментами, візерунками, вигнутими спинками й іншими декоративними елементами.вагонка Кропивницкий липа ольха
 6. Брус та рейка Кропивницький. Асортимент продукції також представлений пиломатеріалами, які використовуються при облаштуванні каркаса для монтажу оздоблювальних матеріалів. Сосновий брус сухий (після примусової сушки) струганий з 4-х сторін. Рейка монтажна сосна та вільха.
 7. Кляймер Кропивницький. Металева скоба особливої форми, яка застосовується для монтажу профільних облицювальних матеріалів таких як дерев'яна вагонка Кропивницький, блок хаус, імітація бруса.
  Користь застосування даного кріплення виявляється відразу в декількох факторах. Дошка зберігає можливість компенсувати незначні геометричні зміни розмірів через набухання та висихання при умовах коливання вологості навколишнього середовища.
  У разі кріплення на кляймер, дошка залишається цілою, непошкодженою цвяхом, скобою або саморізом. Тому її можна демонтувати без проблем, перевірити стан комунікацій або додати нові, а потім просто зібрати вагонку заново, прикріпивши на колишнє місце.
  Ще одна приємна особливість кляймера показана в відео: як кріпити вагонку, якщо зламався шип або паз.

Телефонуйте в будь-який день тижня з 8.00 до 20.00

 • (067) 411-50-49
 • (050) 410-67-05

Щоб купити вагонку в Кропивницького або Кіровоградській області, можна замовити доставку відразу на Вашу адресу. Працюємо по всій області.