Всі ЦІНИ
котел на дровах

Котел "БРІК"

Котел твердопаливний
тривалого горіння "BRICK"

для обігріву приміщень
від 250 кв.м до 1600 кв.м


Дізнатися як котел працює на різному паливі:
     (067) 270-70-30
     (050) 270-70-30

Сайт виробника:

kotel-na-drovah.com.ua

 

 

Котел БРІК - Котел, який люблять

Котел БРІК - це котел тривалого горіння на твердому паливі (дрова, тріска, тирса, ДСП, лушпиння зернових).

В інтернеті Ви знайдете багато відео відгуків про реальну роботу Котлів БРІК на різних об'єктах (СТО, автомийки, торгові центри, готелі, ресторани, спортзали, школи, виробничі приміщення, фабрики, ферми, теплиці та приватні будинки).

Kotel BRICK

Котел твердопаливний тривалого горіння Котел БРІК

Компанія «Запах Дерева» має промислові камери для сушки деревини. Виробництво працює цілий рік, відповідно і сушильні камери працюють без зупинок. Для того, щоб отримувати тепло стабільно і в достатній кількості кіловат потрібні надійні котли. За 14 років роботи в галузі деревообробки Компанією «Запах Дерева» були куплені і експлуатувалися за призначенням твердопаливні котли різних виробників.


Переважна більшість твердопаливних котлів, які виробляються в Україні та за кордоном, працюють на дровах. При більш детальному вивченні питання які саме дрова потрібні для стабільної та ефективної роботи твердопаливного котла - з'ясовується, що не всі дрова можуть використовуватися в якості палива в таких котлах. У паспорті на котел публікується, що дрова повинні бути певного розміру (не більше і не менше) і головне - вологість їх не повинна перевищувати 20%. Тобто паливо для котла потрібно попередньо готувати: різати в відповідний розмір, колоти дрова, складувати під навісом і просушувати, домагаючись 20 відсоткової вологості. Що стосується породи деревини, то переважно для таких котлів вибирати дрова з бука, дуба, граба, ясена.

Таке підготовлене паливо (колоті сухі дрова) коштує не дешево.

Паралельно з цими даними ми знаємо, що є й інші види палива:

 • обрізки деревини (утворюються в процесі переробки деревини на пилорамах, деревообробних цехах, столярних майстерень, меблевих виробництвах)
 • тріска деревна
 • гілки різного діаметру
 • тирса мокра
 • стружка деревна суха


Ці види палива є, але виробники твердопаливних котлів озвучують, що або горіти таке сировину не буде, або тільки в суміші з хорошими підготовленими сухими дровами. Що означає це поняття «в суміші»? Це значить потрібно більш-менш рівномірно «перемішати» при закладці в котел паливо в пропорції: 30% тріски, гілок, тирси + 70% високоякісних дров. Тобто мається на увазі, що основним компонентом все одно крупнокускові попередньо просушені дрова.

Котел БрікБудь-яке, навіть не підготовлене паливо можна одразу закладати в котел Брік і він буде працювати.
Ефективно працювати.

Можна використовувати і сухе, і вологе паливо в довільній пропорції. Можна просто всі 100% обсягу палива вологу деревину.  

На деревообробних підприємствах щодня в результаті виробничих процесів утворюються тонни відходів переробки деревини: обрізки, тріска, тирса, стружка.

Все це продається за низькою ціною або віддається безкоштовно. У більшості випадків їх забирають виробники паливних брикетів. Додатково дроблять, змішують, сушать, пресують в пелети і брикети різних форм (пини-кей, руф, нестро) і потім продають як паливо. Таким чином дешеві або безкоштовні обрізання і тирсу стають дорогими пелетами і брикетами.

Але ж можна ж відразу сипати в котел звичайну дешеву і доступну навіть сиру тріску, стружку, обрізки, гілки в котел і отримувати тепло!
Так!
Відразу в твердопаливний котел «БРІК»

Котли «BRICK» отримали патент і мають особливу конструкцію камери згоряння і колосникових грат.

В котлах БРІК можуть використовуватися різні види палива.

В котлах БРІК відсутні шнеки, шибери, заслінки та складні механічні регулювання.

Все максимально просто і ДУЖЕ НАДІЙНО !
 


Котел тривалого горіння «БРІК» прекрасно працює на традиційному для більшості котлів паливі.

При цьому відмінною його особливістю є те, що він може також добре працювати в тому числі на непідготовленій і навіть реально вологому сировину (і кусковому, і сипучому). Тобто можна брати прямо щойно пиляну тирсу з-під пилорами, брати вологу тріску, будь-які гілки, обрізки, обапіл та закладати в котел.

Котел «БРІК» перетворить все це і віддасть Вам тепло.

Котел працює в режимі піролізного котла, має додаткову камеру допалювання піролізних газів. Відбувається повне згоряння палива. Викиди в атмосферу навіть нижче норми. Котел дуже екологічний.

Котел БРІК - піролізний котел тривалого горіння

Компанія «Запах Дерева» встановила такий твердопаливний котел БРІК для обігріву сушильних камер.

Заявлені технічні характеристика котла перевірені на практиці і повністю відповідають дійсності. До котла підключені вимірювальні прилади, які фіксують температуру води, температуру вихідних газів, кількість кіловат і гігакалорій.

І на сухому, і на сирому паливі котел БРІК працює стабільно добре.

З труби димоходу в прохолодну погоду помітний тільки пар. Диму немає. У квітні місяці зняли відео як лелека сіл на верхівку димохідної труби погрітися. Живе свідчення того, що відбувається повне згоряння палива і досягається високий рівень екологічної безпеки.

Котел Брік - реальний ККД до 91%

Твердопаливний котел БРІК працює в автоматичному режимі, обладнаний автоматикою, яка стежить за температурними показниками води і вихідних газів - в результаті сама управляє подачею повітря і інтенсивністю горіння. Для роботи котла потрібно тільки завантажити в нього паливо.

Автоматика самостійно підбере оптимальний режим.

Все абсолютно просто і дуже надійно.

Компанія «Запах Дерева» на собі перевірила якість і стабільну роботу твердопаливного котла тривалого горіння БРІК і рекомендує його тим, хто хоче мати надійний апарат, який зніме проблеми з власника котла, а не створить нові.

Ви завжди можете приїхати до нас на виробництво і побачити котел БРІК в роботі.

Ви будете впевнені, що цей котел реально працює. Ви зможете дізнатися справжні відгуки про його роботу.

Виготовляється цілий модельний ряд котлів (потужністю від 30 кВт до 120 кВт), які можуть обігріти площу від 100 кв.м до 1200 кв.м.


Котли Брік використовуються для опалення:

 • приватних будинків
 • теплиць
 • магазинів
 • кав'ярень
 • складів
 • виробничих приміщень
 • громадських установ

 
Ми свій вибір зробили.

______________________________________________________________

Ви можете зателефонувати і дізнатися детально про характеристики котлів Брік.

Нам є чим Вас здивувати.

Телефонуйте без вихідних!

(067) 270-70-30
(050) 270-70-30