Лежак для сауни

Всі ЦІНИ

Лежак для сауни, лазні (брус полиць)

Ширина:      80   мм
Товщина:    25  мм
Довжина:        800 - 3000  мм

 

Роздрібна ціна:
Сезонні знижки !

Опт: ЦІНИ за тел.: (050)410-67-05
                             (067)411-50-49

Лежак для сауни Вільха (вищий сорт)

lezhak dlya sauny Slava Ukrayini Zapah Dereva

СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ

щодо ДОСТАВКИ !!!

ТЕЛЕФОНУЙТЕ  !!!

 

Брус полиць ( Лежак ) для сауни, лазні

До вибору бруса полиць слід поставитися уважно, так як саме з цим матеріалом буде контактувати Ваша шкіра під час банних процедур.

Ми пропонуємо брус полиць ( вільха і липа ) високої якості. Деревина цих порід не містить смолу і має низьку щільність. Це означає, що навіть при високій температурі в сауні, брус полиць не буде нагріватися, що виключить ризик опіку.

У нас Ви можете купити брус полиць завдовжки найбільш близькою до розмірів Вашого приміщення. Наші співробітники допоможуть Вам розрахувати необхідну кількість бруса для облаштування саме Вашої сауни.

Зробити полиці у сауні самостійно не складно.

Спочатку встановлюється дерев'яний каркас, зібраний з декількох стійок, для виготовлення яких використовується розмір: перерізом не менше 50х70мм. Стійки між собою скріплюються відрізками такого ж бруса. Головна вимога до каркаса полягає в його стійкості та надійності. Для цього стійки можна прикріпити безпосередньо до стін будови.

Відстань між дерев'яними стійками не повинна перевищувати 60 см. Це допоможе уникнути прогину дощок, використовуваних для настилу. Дошки кріплять уздовж або поперек з зазорами не менше 1 см, що дозволяє вільно рухатися повітряним потокам в будь-якому напрямку.
Для кріплення дошки полиць до каркаса можна використовувати металеві саморізи, але вкручувати їх необхідно знизу: через бруси в дошку. Таким чином, ви не доторкнетеся голим тілом до розпеченого металу.

Кількість потоків обмежується висотою стелі і особливостями приміщення.
Полиці в лазні зазвичай мають форму східців. Найвища температура на верхньому ярусі, а найнижча – на першій ступені. Знавці і любителі російської лазні запевняють, що паритися потрібно поступово, спочатку прогрітися на нижній сходинці, а потім вже можна забратися на самий верх. Наявність декількох рівнів полиць дозволяє відчувати себе комфортно паряться з різними температурними уподобаннями.

Якщо висота приміщення дозволяє, полиці роблять у три яруси.
Розмір полиць в лазні мають бути достатніми для зручного розташування на них дорослої людини. Відстань між стелею і верхньою полицею повинна бути такою, щоб було зручно сидіти, тобто не менше 105 см. При більшій відстані неможливо скористатися самим гарячим повітрям, що знаходиться під стелею.
Верхні полиці мають бути широкими (від 60 до 80 см). На них зазвичай лежать.
Ширина полиць, які розташовані нижче, може становити 40 див. Ця ширина є мінімальною для комфортного сидіння.

Лежак для сауни, лазні не фарбують, не лакують і нічим не просочують, щоб не дратувати оголену, розпарену шкіру.

Купити лежак для сауни, лазні, брус для каркаса лежака трапову рейку Ви можете на наших складах або оформити замовлення за телефоном. Ми доставимо необхідну Вам кількість по місту та області!

Для комплектації сауни, лазні у нас в наявності термометри для сауни, лазні і пісочний годинник. По телефону можна замовити доставку необхідного товару по місту та області!