Всі ЦІНИ

Вагонка Львів блок хаус, дошка підлоги, фальш брус

Купити вагонку у Львові сосна, вільха, липа

Вагонка Львів - це профільована дошка, яка використовується переважно під час проведення облицювальних робіт. Профільована - мається на увазі, що кожній стороні сухої обрізної дошки надали форму, яка має своє функціональне призначення.

Вагонка Львів, блок хаус, фальш брус, дошка підлоги шпунтована виробництва Компанії "Запах Дерева Львів" мають з бічних сторін шип та паз. Цей спеціально вирізаний виступ (шип) і заглиблення (паз) дозволяють стикувати дерев'яну вагонку без наскрізних проміжків між сусідніми ламелями.

Добре налагоджене виробництво вагонки Львів, дошки підлоги, блок хауса, лежака для бані - це "Запах Дерева Львів". Широкий асортимент розмірів дозволить купити вагонку у Львові потрібної довжини в залежності від параметрів об'єкта монтажу.

Наші співробітники - досвідчені фахівці. Телефонуйте в будь-який день тижня з 08.00 до 20.00. Підкажуть як правильно та раціонально провести підрахунок дерев'яної вагонки та розпланувати розміщення полиць в бані (лежаки для сауни Львів).

За телефоном забронюйте необхідну кількість продукції та замовте доставку за Вашою адресою. Ми привеземо Ваше замовлення власним транспортом одразу з виробництва. Працюємо без посередників. Купити вагонку у Львові від виробника - це значить купити вагонку Компанії "Запах Дерева".

 • (067)411 50 49
 • (050)410 67 05
 • +38(097)59 58 445 (Viber дзвінки та повідомлення)
 • Всі дні тижня (понеділок - неділя з 08.00 до 20.00)

Зверніть увагу: при замовленні від 30 кв.м = подарунок на Ваш вибір.

Найменування

Розмір

Примітки

Вагонка сосна Львів

довжина 0,5 - 3,0 м

профіль в асортименті

Вагонка вільха Львів

довжина 2,0; 2,5; 3,0 м

вагонка для бані Львів

Вагонка липа Львів

довжина 2,0; 2,5; 3,0 м

вагонка для сауни Львів

Блок хауз сосна Львів

довжина 1,0 - 4,0 м

імітація колоди

Фальш брус Львів

довжина 1,0 - 4,0 м

імітація бруса

Дошка підлоги Львів

довжина 1,0 - 4,0 м

шпунтована дошка

Лежак для бані Львів

довжина 0,8 - 3,0 м

брус на полиці в сауну

Дерев'яна вагонка Львів види профілю

Дерев'яна вагонка Львів має кілька видів профілю, які відрізняються візуально.

  • Вагонка європрофіль Львів - після з'єднання двох дощок між пласкими поверхнями утворюється впадинка шириною до 10-12мм, край якої має радіусні фаски. Таку дошку ще називають вагонка софт-лайн Львів, що означає м'яка лінія (soft line). Має широкий шип, завдяки якому відбувається надійний монтаж. Піч час зміни температури та вологості навколишнього середовища суха євровагонка Львів, яку тримає кляймер, не випадає із пазів і не утворює щілин. Тому вагонка для сауни Львів повинна бути обов'язково європрофіль.
  • Класичний варіант це безшовна вагонка Львів (вона ж двостороння або дзеркальна). Правий та лівий край широкої площини має однакову напівкруглу фаску, яка примикає до шипа та паза з бічних сторін. Тобто, якщо перевернути дошку на іншу сторону - вона буде виглядати так само, як і протилежна. Виходить, що обидві широкі площині є лицьовими. З цієї причини такий профіль називають двостороння вагонка у Львові. Вона може використовуватися не тільки для облицювання стель та стін, а також для декоративних перегородок (де важливо, щоб обидві сторони мали гарну, гладку обробку). Часто можна зустріти зроблені з неї фасади в шафах, ящиках, елементи садових меблів.
  • Напівкругла вагонка Львів з альтернативною назвою Блок хаус Львів. Другий варіант часто вживають, коли говорять про масивну, широку та товсту дошку з опуклою лицьовою поверхнею у формі радіусу (якщо дивитися з торця). А перша назва більше застосовуєтсья для матеріалу всередині інтер'єру, як різновид дерев'яної вагонки у Львові. Розміри вузького блок хауса гармонійно вписуються в габарити кімнати, візуально не зменшують простір. Такий зовнішній вигляд (наче складені одна на одну колоди) створює враження, що знаходишся в справжньому дерев'яному будинку. Блок хаус Львів + джутовий канат. Місця з'єднання блок хауса в кутах та примикання до стелі зручніше закривати не дерев'яним плінтусом, а джутовим канатом. Ця гнучка мотузка без проблем повторює всі вигини блок хауса. Джутовий канат додає ще більшої натуральності та схожості з будинком зібраним з колод, в якому використовуються подібні матеріали в якості міжвінцевого утеплювача.

Вагонка Львів нюанси монтажу

При роботі з кожним видом матеріалів існують свої правила. З дерев'яними матеріалами працювати легко і приємно. Для того, щоб зробити монтаж вагонки у Львові, блок хауса або фальш бруса не обов'язково запрошувати бригаду майстрів, вартість роботи яких може бути зовсім не дешева.

Якщо приділити трохи часу і переглянути кілька навчальних сюжетів й прочитати корисну інформацію на нашому сайті, Ви без проблем впораєтеся з цим питанням самостійно. 1 квадратний метр вагонки має масу від 5,5 до 7,0 кг (в залежності від породи деревини, при вологості 8-10%). Імітація бруса 10 кг. Блок хаус для внутрішніх робіт 10 кг, для зовнішніх = 15,5 кг. Виходячи з цих даних, можна порахувати масу 1 штуки материала. Наприклад, євровагонка Львів (розміри 88 (80) * 14 * 2500): в 1 кв.м = 5 штук. Відповідно 1 дошка вагонка приблизно 1,2 кг. Блок хаус Львів для зовнішніх робіт (розміри 135 (130) * 35 * 4000): в 1 кв.м = 2 штуки. Зрозуміло, що 1 дошка 4х метрового широкого блок хауса = майже 8 кг. Ці дані дозволяють нам оцінити свої сили. З дерев'яною вагонкою працювати зручно і самостійно. А ось для оздоблення фасаду будинку довгим масивним блок хаусом необхідно запросити помічника, який би притримував досить важку дошку.

Дерев'яна вагонка у Львові зустрічається змонтована як вертикально, так і горизонтально. При цьому кардинально змінюється візуальне сприйняття здавалося б одного і того ж матеріалу.

 1. Якщо вагонка розташовується горизонтально, то кріплення зручно починати від підлоги і рухатися до стелі. Під час облицювання фасаду або різних поверхонь, які розташовані на вулиці, необхідно йти зверху вниз. При цьому шип повинен дивитися вгору, а паз вниз. Це робиться для того, щоб атмосферні умови (дощ, сніг) не сприяли накопиченню крапель і вологи в місцях стику вагонки, блок хауса або фальш бруса.
 2. Вертикальний монтаж вагонки починають з кута кімнати. На першій дошці видаляють шип, притискають до дерев'яного каркасу та закріплюють за допомогою кляймера (металева скоба особливої форми) в кожній точці дотику з рейками каркаса. Друга вагонка заходить шипом в паз першої. Необхідно перевірити, щоб ламель не просто "аби зачепилася", а зайшла в першу вагонку на весь шип (якщо це євровагонка Львів, то шип у неї 8 мм). За таким же принципом відбувається монтаж всіх дощок.
 3. Вагонка цеглинка Львів - новітній вид профілю вагонки, який дозволяє виконувати декоративне оздоблення будь-яких приміщень. Розміри по довжині від 250мм до 450мм дають можливість облицьовувати навіть складні криволінійні поверхні.

З'єднання в замок і застосування кляймера дозволяє здійснювати "прихований монтаж вагонки". На лицьовій стороні матеріалу не залишається слідів від кріпильних елементів та поверхня стіни виглядає дуже акуратно і красиво. У випадку з сауною або банею - це ще й опція безпеки (немає металевих капелюшків цвяхів або саморізів, від дотику до яких можна було б отримати опік). Що таке кляймер у Львові та як правильно кріпити вагонку дивіться в нашому відео.