Всі ЦІНИ

Вагонка Рівне дошка підлоги, блок хаус, фальш брус

Пиломатеріали в Рівному й вагонка дерево

Деревина використовувалася в будівництві з давніх часів. Стіни будинків з тесаного або рубаного бруса, підлоги, крокви для даху та столярні вироби. Часи минають, а деревина не втрачає своєї популярності. Хтось може говорити про те, що дерево - це недовговічний матеріал. Але ж і зараз, поїхавши за місто, Ви знайдете дерев'яні хати, вік яких старше 50, а то й 100 років. Не кажучи вже про музеї під відкритим небом (наприклад, в Києві та Ужгороді), де представлені житлові й господарські будівлі різних регіонів України, яким значно більше ніж 1 століття.

Пиломатеріали в Рівному та оздоблювальні - в чому різниця цих двох понять?

 1. Брус, колода, дошка - пиломатеріали. Використовуються в будівництві (як несучі, каркасні). Можуть бути тесані, пиляні, стругані. Не завжди підлягають примусовій сушці. Зазвичай просто природна сушка під навісом.
 2. Зовсім інший принцип у групи облицювальних матеріалів. До них відносяться: Вагонка в Рівному, блок хаус, фальш брус, дошка підлоги. Застосовуються для декоративного оздоблення будинків, кімнат або окремих площ, під виготовлення меблів, у будівництві альтанок та навіть в ландшафтному дизайні.

Купити вагонку в Рівному від виробника

Виробництво вагонки в Рівному. З обрізної дошки фрези стругального верстата роблять фігурну ламель. Кожна сторона отримує своє функціональне призначення. На лицьовій стороні - профіль (після монтажу декількох штук блок хауса або вагонки - буде формуватися візерунок-орнамент, який властивий тільки такому профілю).

Євровагонка Рівне на тильній стороні має характерні заглиблення для відведення конденсату на місцях контакту з монтажною рейкою. Бічні вузькі ділянки - це шип і паз. Потрібні вони для того, щоб можна було одну вагонку вставити в іншу. Таким чином, навіть якщо буде відбуватися насичення деревини атмосферною вологою або почне розсихатися - не буде утворюватися щілин або деформації поверхні.

Головна умова якості таких профільованих виробів - це примусове максимальне видалення вологи з капілярів деревини (до рівня 8-10%). Вагонка в Рівному, дошка підлоги та інші матеріали виробника "Запах Дерева Рівне" виготовляються з дотриманням технологій.

Сушильні камери обладнані потужними осьовими вентиляторами. Нагнітається висока температура. Такі умови сприяють правильному, плавному, поступовому видаленню вологи з капілярів, не створюють внутрішніх напружень в дошці (не утворюються мікротріщини).

Ви можете переконатися в цьому особисто, відвідавши виробництво дерев'яної вагонки в Рівному. Найгостріші фрези формують ідеальний профіль. Поверхня гладка, приємна на дотик.

Вагонка Рівне фальш брус, блок хаус

Що означають ці назви і які бувають профілі? Всі ці вироби можуть використовуватися як стінові матеріали, а дерев'яна вагонка Рівне - ще й для стелі. Чому тільки вагонка, а не імітація бруса або блок хаус?

Вагонка в Рівному - це дошка товщиною 12,5 - 14 мм. Маса 1 кв. м приблизно 6,5-7 кг (залежить від породи деревини, за умови, що вологість в межах 102%). Саме така невелика вага, легкість та простота кріплення зробила варіант оздоблення стелі дерев'яною вагонкою в Рівному таким популярним. З цим завданням можна впоратися самостійно, без залучення бригади або майстрів.

 • На металевих підвісах кріпиться до стелі дерев'яна рейка (або металопрофіль як для гіпсокартону). На цьому етапі особливу увагу потрібно приділити тому, щоб каркас був змонтований за рівнем (якщо стоїть завдання зробити стелю рівною).
 • Прокладаємо електропроводку. З метою пожежної безпеки краще використовувати металевий рукав, всередині якого пропустити кабель.
 • Необхідно передбачити спосіб кріплення світильника в майбутньому. Для цього до стелі кріпимо брус або шматок дошки, які в подальшому можна буде використовувати як майданчик для підвісу навіть важкої люстри.
 • Першу вагонку кріпимо з відступом від стіни 10-15мм (потім закриємо щілину плінтусом).
 • Кращий варіант для монтажу - кляймер. Дошка залишається цілою, в неї не вганяють цвях, шуруп або скобу. Тому, якщо виявиться, що монтаж відбувається криво або з часом потрібно буде розібрати стелю, щоб провести ревізію чи додати комунікації - вагонка залишиться непошкодженою та її можна буде використовувати знову і знову.
 • Наступну дошку вагонки вставляємо шип в паз й за таким же принципом покриваємо всю поверхню стелі.
 • По периметру кімнати закриваємо примикання вагонки до стін декоративною планкою (плінтус) або джутовим канатом.

Вагонка Рівне: сосна, вільха, липа

Вагонка сосна в Рівному використовується для різних приміщень

 • житлові кімнати (спальня, вітальня, їдальня)
 • технічні приміщення (комора, майстерня, гараж)
 • мансардні поверхи, горища, підвальні приміщення

Вагонка вільха Рівне - це правильний варіант для тих місць, де є коливання вологості (періодично висока атмосферна вологість, пар, конденсат). Вагонка з вільхи в Рівному часто застосовується для

 • підшивки даху (короткі ділянки звисів, фронтони)
 • навіси для автомобіля, вуличні тераси
 • в якості оздоблювального матеріалу для альтанок
 • вагонка для бані в Рівному європрофіль (є широкий шип 8 мм, товщина 14мм, з тильного боку 2 канавки для відведення конденсату)
 • кращий лежак для бані в Рівному, брус полиць теж з вільхи (товщина 25мм, ширина 80мм, довжина від 800мм до 3000мм).

Вагонка липа Рівне улюблена версія для тих, хто поціновувач класики. Є популярна думка, що вагонка для сауни в Рівному повинна бути з липи. І цей факт не піддається сумніву, просто він може мати альтернативу. Липа - це не єдиний можливий варіант, просто дуже розрекламований.

Білий колір є привабливим, але також зобов'язує постійно стежити за чистотою в сауні, не користуватися банними віниками, щоб не вимазати темними краплинами (темного кольору дубильні речовини з листя віника). Тому подумайте, що для Вас краще купити вагонку з липи в Рівному або все ж таки вільху. Сосна не розглядає з тієї причини, що виділяється липка смола, що може спричинити опіки (в умовах нагрітої сауни та бані).

Докладно про те, яку купити вагонку для сауни в Рівному в статтях на нашому сайті. Або відразу телефонуйте нашим співробітникам - вони детально розкажуть про всі особливості й варіантах обробки. Також допоможуть порахувати кількість.

Купити дерев'яну вагонку в Рівному з доставкою додому або по Рівненській області легко. Наш транспорт привезе необхідну кількість. Замовлення доставки та матеріалів (дошка підлоги, блок хаус, фальш брус, вагонка Рівне) за телефонами

 • (067) 41-150-49
 • (050) 41-067-05

Працюємо всі дні тижня з 08.00 до 20.00