Всі ЦІНИ

Вагонка Суми: вагонка сосна, вільха, липа

Купити вагонку в Сумах ціна виробника

Компанія Запах Дерева Суми - це виробник якісних матеріалів з натуральної деревини.

Вагонка Суми

Багато років ми спеціалізуємося на виготовленні:

  • вагонка дерев'яна (породи деревини: сосна, вільха і липа)
  • блок-хаус (радіусна вагонка, імітація колоди)
  • фальш брус (імітація бруса, фасадна дошка, дерев'яний сайдинг)
  • дошка для підлоги (шпунтована дошка для підлоги: цілісний масив деревини)
  • брус полиць (лежак для сауни, лазні; вільховий брус для лежанок)
  • каркасний струганий брус, монтажна рейка, стикувальні планки, декоративні елементи
  • кріплення (кляймер для монтажу вагонки, блок-хауса, імітації бруса)

Всі види вагонки в Сумах виробляються в широкому асортименті і гарантованого хорошої якості. Дерев'яна вагонка Суми має сертифікати, з якими Ви можете ознайомитися на нашому сайті, а після замовлення отримати в комплекті з продукцією.

Вагонка ціна Суми

Вагонка сосна Суми стане не тільки окрасою Вашої оселі, а й буде піклуватися про Ваше здоров'я. Фітонциди, які містяться в деревині ще довгі роки не втрачають своїх лікувальних властивостей: дезінфікуючі спроможності сосни відомі давно. Завжди кращі санаторії розташовуються в оточенні соснового лісу.

Вагонка вільха Суми - це прекрасний матеріал для облицювання стін всередині і зовні будинку. Відмітна особливість саме цього матеріалу - це неймовірна стійкість до вологи і перепадів температур. Предки наші використовували вільхові колоди і дошки для будівництва колодязів, також як свій для мостів. Тому, коли Ви вирішите будувати альтанку, облицьовувати терасу або конструювати ландшафтні елементи - обов'язково зупинити свій вибір на вільховою вагонке, дошці. А для обшивки стін і стель лазні, лежаків, полиць вже точно не може бувальщина кращого матеріалу як вагонка з вільхи та вільховий брус полиць.

Вагонка липа Суми - класика для облицювання внутрішніх поверхонь сауни. Саме сауни, а не лазні. У сауні традиційно висока температура в 90-110 градусів, мінімальна кількість вологи (можна навіть сказати, що повна її відсутність). Липова вагонка, нагріваючись, виділяє тонкий медовий аромат. Липова вагонка класифікується як м'яка порода деревини - не розжарюється при високих температурах. Це означає, що виключений ризик отримати термічний опік при контакті з вагонкою з липи. Суми і Сумська область - регіони України, де популярні сауни. Все частіше будують домашні сауни для сім'ї.

Велика кількість фотографій інтер'єрів дерев'яних будинків на нашому сайті в розділі "Галерея". Ви точно знайдете цікаві рішення для оформлення свого будинку.

Розділ сайту "Статті" наповнений цікавою інформацією про різні види продукції, способи монтажу вагонки, секрети досвідчених майстрів.

Ми працюємо з 08.00 до 21.00 без вихідних:

(067) 411-50-49

КиївСтар

(050) 410-67-05

МТС

(063) 414-20-14

Лайф

(0542) 76-70-41

 міський Суми


Зверніть Увагу!

Ми доставляємо замовлення ВЛАСНИМ транспортом. Швидко, якісними суцільнометалевими мікроавтобусами.
Ми можемо привезти замовлену Вами продукцію в повному обсязі прямо на Вашу адресу по місту Суми, а також по інших містах і населених пунктах Сумської області.

Ми регулярно відвідуємо і доставляємо свою продукцію:

Телефонуйте в будь-який день тижня!