Всі ЦІНИ

Вагонка Тернопіль блок хаус, дошка підлоги, фальш брус

Купити вагонку в Тернополі сосна, вільха, липа

Компанія "Запах Дерева Тернопіль" відповідально ставиться до кожного етапу виробництва. Використовуємо в роботі тільки екологічно чисту, сертифіковану, сортову деревину. "Запах Дерева" - багаторічний досвід та грамотний підхід до справи. Тому купити вагонку в Тернополі нашого виробництва - впевненість у тому, що це якісний продукт. Ви можете приїхати та подивитися: як ми сушимо заготовку, обробляємо на сучасному німецькому обладнанні та зберігаємо перед відправкою за адресами замовників.

Ми власним транспортом доставляємо індивідуальні укомплектовані замовлення (дерев'яна вагонка Тернопіль, дошка підлоги, фальш брус, блок хауз) в межах обласного центру і також по всій Тернопільській області.

В наявності різні довжини та сорти (вагонка Тернопіль блок хаус, фальш брус та інше облицювання). Сучасні ціни можна дізнатись за телефонами та замовити адресну доставку: (067) 411-50-49 або (050) 410-67-05. Працюємо всі дні тижня з 08.00 до 20.00.

Подарунок на Ваш вибір = якщо замовлення більше, ніж 30 кв.м.

Стабільно виготовляємо:

 • вагонка сосна, вільха, липа Тернопіль
 • блок хаус і фальш брус
 • дошка підлоги Тернопіль
 • лежак для сауни Тернопіль
 • брус і рейка для каркаса
 • планки, декоративні елементи

Можна купити вагонку в Тернополі та іншу продукцію таких розмірів

Найменування

Профіль

Ширина*Товщина

Довжина

Вагонка липа Тернопіль

Євровагонка

Софт-Лайн

88(80)*14мм

70(65)*12мм

2000-3000мм

2000-3000мм

Вагонка вільха Тернопіль

Євровагонка

Софт-Лайн

88(80)*14мм

70(65)*12мм

2000-3000мм

2000-3000мм

Вагонка сосна Тернопіль

Євровагонка

Двостороння

88(80)*14мм

70(65)*12мм

500-3000мм

2000-3000мм

Вагонка кірпічик

Імітація цегли

88(80)*14мм

250-450мм

Блок Хаус Тернопіль

Імітація колоди

135(130)*35мм

1000-4000мм

Фальш брус Тернопіль

Імітація бруса

135(130)*20мм

1000-4000мм

Дошка підлоги Тернопіль

Дошка шпунтована

135(130)*32мм

1000-4000мм

Брус на полиці в бані

Лежак для сауни

80*25; 40*25мм

800-3000мм

Брус сосна

Сухий, строганий

50*70; 60*40мм

1000-3000мм

Рейка монтажна

Суха, пиляна

20*40; 30*40мм

1000-3000мм

Вагонка Тернопіль: євровагонка, безшовна, цеглинка

Вологість деревини - принципово важливий показник. Перш, ніж використовувати заготовку або матеріали з дерева Тернопіль необхідно перевірити чи відповідає її базове значення вологості для передбачуваної мети застосування.

Вологість

Характеристики

80-100%

Мокра. Перебувала у воді тривалий час.

50-80%

Свіжопиляна. Тільки що або недавно зпиляне дерево або дошка з нього.

18-30%

Повітряно суха. У вигляді колотих або пиляних заготовок зберігалася в провітрюваному місці від 1 місяця і більше.

8-12%

Суха. Висушена в умовах, що характерні для сушильних камер примусового типу (температура повітря до 75С, циркуляція повітря, видалення пари)

Для проведення будівельних робіт можна використовувати пиломатеріали в Тернополі з процентним вмістом вологи до 30%. Це обрізна та необрізна дошка, балки, брус і крокви (продукція, яка використовується під час проведення "чорнових робіт", в якості опалубки, при монтажі каркасів та збірці конструкції даху).

Якщо мова йде про облицювальні матеріали - необхідно переконатися, що заготовка на такі матеріали як дерев'яна вагонка в Тернополі, блок хаус, дошка підлоги були висушені в примусовому порядку до 8 -12% вологості. Якщо це не так, то в умовах опалювального приміщення, де буде виконаний монтаж вагонки в Тернополі або заміському будинку, ламель продовжить "досихати". При цьому зміняться геометричні розміри (дошка стане вужчою). Цих кількох міліметрів буде досить, аби з'явилися тонкі непофарбовані смуги уздовж стиків або взагалі утворилися щілини (якщо шипи були короткими, як наприклад безшовна вагонка Тернопіль). У двосторонньої (безшовної) вагонки шип 5мм.

Для таких приміщень, де вважається нормою істотні коливання температури й вологості (сауна, баня) використовують профіль євровагонка Тернопіль. Ширина дошки 88мм, з яких шип - це 10% (8 мм). Така модель вагонки дозволяє нівелювати геометричні зміни профілю в умови підвищення / зменшення вологості. При цьому не порушується цілісність декоративного покриття стелі та стін (шви не розходяться, вагонка не деформується).

Новий сучасний модний варіант оздоблення - вагонка цеглинка Тернопіль. Абсолютно вражаючий зовнішній вигляд після монтажу! Той, хто встиг познайомитися з ним, бачив фотографії та відео з його застосуванням або зустрів "вживу" облицювання цим стінових паркетом - однозначно захоче щодня милуватися ним у себе вдома (або в квартирі). Цеглинка використовується для різних цілей: стелі та стіни житлових кімнат (цілком або у вигляді панно окремим ділянками), коридори, сходові марші, лоджії, балкони, тераси. Завдяки своєму оригінальному зовнішньому вигляду і схожістю з натуральною дерев'яною цеглою - часто вирішують купити вагонку цеглинка в Тернополі дизайнери, ресторатори (так як такий інтер'єр дійсно дивує і притягує відвідувачів).

Пиломатеріали Тернопіль

Дерева відіграють не тільки ключову роль для підтримки сприятливого для життя клімату, але також застосовуються в різних сферах. У деяких навіть не мають собі альтернативи. Деревина використовується

 • в будівництві (пиломатеріали), облаштуванні побуту (облицювальні матеріали, меблі, елементи інтер'єру)
 • в промисловості (машинобудування, літакобудування)
 • в мистецтві (скульптура, музичні інструменти)
 • джерело енергії (дрова, тріска, тирса в якості палива)
 • сільське господарство (мінеральне добриво золою, мульчування)
 • медицина (виробництво лікарських препаратів, збори, настойки)

Кожна порода дерева має свої відмінні риси: колір (відтінок), фактуру, щільність. Загальноприйнятою вважається така класифікація:

 • хвойні (сосна, смерека, ялина, модрина, ялиця)
 • м'яко листяні (вільха, липа, осика, тополя)
 • твердо листяні (бук, дуб, ясен, акація)

Вагонка для сауни та бані Тернопіль

Вагонка для бані Тернопіль - для умов високої температури повітря й вологості кращим вибором буде вагонка вільха Тернопіль. Вільха відмінно переносить клімат бані, перебуваючи в умовах генерації пари. Волога не здійснює критичного впливу на вільху. Тому вагонка для бані в Тернополі з вільхи буде зберігати своє функціональне призначення протягом багатьох років, не вимагаючи заміни. З тієї ж причини лежак в бані роблять з вільхового бруса.

Вагонка липа Тернопіль може використовуватися не тільки для житлових кімнат (найчастіше зустрічається в якості матеріалу для стель - липа має практично білий колір). Класичний варіант застосування профільованої дошки з липи - вагонка для сауни в Тернополі. Ця м'яка порода деревини ідеально підходить для комфортного перебування в сауні. Навіть при температурі повітря 90-120С вагонка з липи не розжарюється до тієї міри, щоб стати палючою на дотик (на відміну від дуба, бука або ясена). Тому можна контактувати з липовою вагонкою без ризику отримати термічний опік.

Хвойні породи деревини (такі як вагонка сосна Тернопіль) не рекомендується монтувати в саунах і банях, оскільки соснова деревина містить смолу, яка проступає на поверхню дошки. У пластичному стані (при нагріванні) вона липка й обпалює. Вагонка з сосни в Тернополі в інтер'єрі будинку ще тривалий час виділяє ароматичні складові та фітонциди (природний антисептик). Кожна порода деревини прекрасна по-своєму естетично й фізичними властивостями. Тому, коли Ви вирішили купити дерев'яну вагонку в Тернополі сосна, вільха або липа - будь-який вибір буде правильним. Ви будете собі вдячні.