Всі ЦІНИ

Вагонка цеглинкою

Вагонка цеглинкою - дошка імітація цегли використовується для обшивки стін та стель в якості декоративного оздоблення. Дерев'яні плашки мають гарний профіль, міцне з'єднання по довжині і по ширині, можуть встановлюватись вертикально або горизонтально.

Облицювання кімнати таким "стіновим паркетом" зробить інтер'єр Вашого будинку по справжньому унікальним. Найважливіше - це 100% екологічно чистий матеріал, який є джерелом здорової атмосфери Вашого будинку, а в умілих руках стане ще й шедевром.

Вагонка цеглинка має шип/паз по всіх чотирьох сторонах - дошка з'єднується "в замок" і по ширині, і по довжині.

Увага !!! АКЦІЯ !!! СПЕЦЦІНА на ВАГОНКУ - ЦЕГЛИНКОЮ !!!

 • Цеглинка сосна = 220 грн. 199 грн. / 1 кв.м
 • Цеглинка вільха = 250 грн. / 1 кв.м
 • Цеглинка липа = 280 грн. / 1 кв.м

На фотографіях можна розроздивитися нарізаний профіль цеглинки з усіх чотирьох сторін.

Вагонка кирпичик

Вагонка кирпичиком

 

Декоративна цегла розміри:

Розміри, мм

1 шт., кв. м

Штук в пачці = 1кв.м

1 пачка = 1 кв. м

80(88) х 14 х 450

0,036

28 шт. = 1 кв. м

1 пачка = 1 кв. м

80(88) х 14 х 400

0,032

32 шт. = 1 кв. м

1 пачка = 1 кв. м

80(88) х 14 х 350

0,028

36 шт. = 1 кв. м

1 пачка = 1 кв. м

80(88) х 14 х 300

0,024

42 шт. = 1 кв. м

1 пачка = 1 кв. м

80(88) х 14 х 250

0,02

50 шт. = 1 кв. м

1 пачка = 1 кв. м

 

Вагонка цеглинкою виробляється з трьох порід деревини: 

 • вагонка цеглинка сосна 
 • вагонка цеглинка вільха
 • вагонка цеглинка липа

вагонка цеглинкою ціна

 

Хочемо звернути Вашу увагу!

Ми виготовляємо вагонку цеглинкою промисловим способом: на професійних верстатах і кращим ріжучим обладнанням та інструментом. Тому декоративна цеглинка від Компанії «Запах Дерева» - це гарантовано якісний матеріал.

 

Вагонка - цеглинка – це особливий вид обробки, щось унікальне, інноваційне.

Зовні цей матеріал має схожість з такими матеріалами: паркет, вагонка дерев'яна, декоративна цегла. Тому і з'явилися дві альтернативні назви: «вагонка цеглинкою» і «стіновий паркет».

Звичайно, роблячи огляд якого-небудь матеріалу, розглядають його переваги і недоліки. Але коли мова зайшла про такої продукції як «цеглинка дерев'яна» – виявилося, що мінусів у цього матеріалу немає – є тільки плюси!

Приклад використання вагонки цеглинкою:

Супер лоджія в квартирі міста Києва була спроектована та створена власником даної квартири.

В результате з'явилася неймовірної краси кімната, кілька локацій, панорамний вид, ідеальне планування, зональна підсвітка, стильні, гармонійно вбудовані в інтер'єр шафи для зберігання речей. Наочний приклад талановитого підходу до планування та реалізації проекту.

Для збільшення - натисніть на фото.

  деревянная вагонка  отделка балкона  отделка лоджии  вагонка на балконе  вагонка сосна на балконе  вагонка для балкона  монтаж вагонки на балконе  балкон фото  вагонка на балконе фото  лоджия фото  коротка вагонка фото вагонки на балконе  интерьер лоджии  дизайн лоджии  интерьер балкона  балкон отделка вагонкой  вагонка деревянная на балконе

Вагонка цеглинкою купити просто

Тільки виробник може гарантувати якість Вагонка цеглинкою купитиматеріалу. Тому що саме виробник впевнено знає як була виготовлена продукція, з якої деревини, скільки днів, при яких режимах, якого відсотка вологості вона досягла в сушильних камерах, яким чином була відсортована та упакована. Жоден посередник-перекупник не може поручитися за пропонований товар. Тому найправильніший вибір - це без сумнівів купувати матеріали тільки безпосередньо у виробника.

Купити вагонку цеглинкою можна на наших складах або замовити будь-яку необхідну Вам кількість по телефону з доставкою за Вашою адресою.

 

Вагонка кирипичиком ціна

Натуральна деревина екологічно чиста і сортова використовується для виробництва особливих облицювальних матеріалів. Незалежно від породи деревини вся продукція проходить однаковий виробничий цикл. Має ідентичні характеристики за всіма коефіцієнтами: вологість, профіль, геометрія (ширина, товщина, довжина), сортність. Від чого ж залежить ціна на вагонку цеглинкою?

Спочатку лісництво визначає вартість деревини - кругляка (сировина для виробництва облицювальних матеріалів - колоди). Ціна, що встановлюється лісництвом, залежить не тільки від розміру діаметра колод, а й від породи деревини (сосна, вільха, липа, дуб, ясен). Відповідно, після переробки і виробництва готових виробів отримаємо відмінні один від одного ціни, хоч зовні матеріал і схожий між собою.

Ціна на вагонку цеглинкою залежить від породи деревини з якої вона була виготовлена (по мірі зростання: сосна, вільха, липа).

 

Вагонка цеглинкою особливості:

 • Можливість облицювання стін та стель будь-яких форм і розмірів
 • Завдяки коротким розмірами можна легко зашити ніші, сходові марші, відкоси, використовувати в якості фасадів дверей та шухлядок на меблях
 • Великий вибір розмірів дозволяє провести монтаж без обрізків та без відходів

  обробний цегла

 • Поєднуючи різні породи деревини (сосна, вільха, липа), Ви перетворюєтесь на справжнього художника та можете складати орнаменти з дерев'яних панелей, підбираючи по відтінках, по фактурі, тонуючи в різні кольори
 • Довжина вагонки цеглинкою (250-450 мм) виключає виникнення внутрішніх напруг деревини, а це значить, що дошка вже не схильна до розтріскування і усадки, не буде деформуватися навіть через тривалий час

 

Великий вибір розмірів: ширина дерев'яної цеглинки варіюється від 25 см до 45 см - це дозволяє рівномірно розподілити шви при стикуванні. Тому незалежно від того, яка довжина стіни - Ви зможете здійснити монтаж взагалі без підрізання матеріалу.

Декоративна цегла - як порахувати скільки потрібно квадратних метрів?

Розглянемо на прикладі.

Планується облицювання дерев'яною цеглинкою стіни та стелі кімнати з такими розмірами: ширина 3,8 м; довжина 4,7 м ; висота від підлоги до стелі 2,8 м. В кімнаті одні двері (2,0 х 0,8 м) та три однакових вікна (1,5 х 1,0 м).

 

Ширина, м х Висота, м = Площа, кв. м

 

Площа, кв. м

  Стіна

3,8 м  х  2,8 м = 10,64 кв. м

2

10,64 х 2 = 21,28 кв. м

  Стіна

4,7 м  х  2,8 м = 13,16 кв. м

2

13,16 х 2 = 26,32 кв. м

  Двері

2,0 м  х  0,8 м = 1,6 кв. м

1

1,6 х 1 = 1,6 кв. м

  Вікно

1,5 м  х  1,0 м = 1,5 кв. м

3

1,5 х 3 = 4,5 кв. м


Кількість квадратних метрів дерев'яної цеглинки для облицювання - це площа стін мінус площа дверей і вікон. Значить: 21,28 + 26,32 – 1,6 – 4,5 = 41,5 кв. м.

За нормативами додається 7-10% матеріалу на підрізання, відповідно необхідно 45 кв. м матеріалу, щоб облицювати кімнату таких розмірів.

 

Дерев'яна цегла сосна
вагонка цеглинкою купити

 

Декоративна цегла вільха
декоративний цегла

 

Корисні поради:

 • Перед тим як починати облицювання вагонкою цеглинкою рекомендується пачки звільнити від упаковки і залишити на 2-3 дні для "акліматизації" у тому приміщенні, де буде проводитися монтаж. Це потрібно для того, щоб деревина набула природньої вологості приміщення.
 • Щоб отримати найкращий результат монтажу - попередньо потрібно розкласти цеглинки за відтінками, обрати найкращі поєднання фактур і переходів кольору. Можна на підлозі або будь-якій горизонтальній поверхні формувати готові панно - фактично підбираючи як мозаїку - а потім цілими фрагментами переносити та кріпити на стіну або стелю.
 • Під час облаштування каркасу - монтажну рейку краще розподіляти з кроком в 30-40 сантиметрів - тоді Вам буде значно зручніше підбирати місце кріплення цеглинки (у Вас буде великий вибір точок монтування).
 • Якщо під час роботи інструментами пошкодиться лицьова поверхня на видимих місцях матеріалу, сколи, подряпини можна зашпаклювати шпаклівкою по дереву - поверхня знову буде виглядати ідеально.
 • Якщо Ви хочете затонувати дерев'яну цеглинку в який-небудь колір, то краще зробити це до її монтажу. Дерево - живий матеріал, тому при коливаннях температури і вологості в приміщенні має особливості міняти розміри, ворушитися в пазах. Для того, щоб після такого ворушіння не виявилося непофарбованих ділянок - краще заздалегідь тонувати всю лицьову пласть цеглинки разом з шипом.
 • Лак для фінішного покриття краще обирати матовий, а не глянцевий. Матовий лак зробить яскравіше сам колір деревини, підкреслить структуру, а глянцевий - занадто блищить та віддзеркалює, заглушаючи красу малюнка дерев'яних волокон.

 

Вагонка цеглинкою

 
Вагонка цеглинкою в інтер'єрі

Для збільшення натисніть на фото

Вагонка цеглинкою купити  Вагонка дерев'яна  Імітація цегли

Цегла традиційна й імітація цегли - огляд матеріалів за складом, характеристиками, галузі застосування.

Цегла - людством придумано багато рецептів виробництва цього матеріалу за складом (однокомпонентна або в суміші глина, пісок, подрібнений камінь, гіпс, вапно). Розроблено кілька типових розмірів (одинарна, полуторна, подвійна), форм (повнотіла, пустотіла), методів виробництва (пластичне формування, метод сухого пресування).

Різновиди цегли: короткий екскурс.

Цегла за складом (матеріал).

      Керамічний. Склад: високоякісна глина, не містить сульфатів і домішок мергелю. Запікається в печі при температурі 1000°C

      Силікатна. Вапно, пісок (кварцити), скріпляюча суміш. Виготовляється шляхом пресування під великим тиском. Використовується для кладки внутрішніх стін, перегородок.

      Клінкерна цегла. Виготовляється з 100% глини. Міцна, стійка до перепадів температур, низька гігроскопічність - може використовуватися при будівництві несучих стін, колон, опор. Має хорошу якість поверхні цегли, тому іноді застосовується і у якості облицювання фасаду будинку, споруди.

      Шамотна. Для виготовлення використовується до 70% порошку шамоту (глина, каолін обпалений при температурі 1500 і розмелений). Висока термостійкість, низький коефіцієнт теплопровідності - використовується для кладки печей, топкових камер, камінів.

      Гіперпресована. На 90% складається з кам'яної крихти (відсів, що утворюється при розробці кам'яних кар'єрів – це може бути граніт, мармур, доломіт, вапняк, черепашник, мергель, а також відходи промислових підприємств, наприклад керамічний, бетонний бій або продукти згоряння кам'яного вугілля). Гіперпресована цегла отримується методом холодного зварювання (когезії). Під тиском понад 20 мПа підготовлена сировина змінює молекулярну структуру і перетворюється в твердий камінь. Може бути різних кольорів в залежності від того, яку сировину для виробництва було використано.

 

Облицювальна цегла будівельна: відмінності.

     Будівельна цегла = рядова цегла. Застосовується для будівництва зовнішніх стін, внутрішніх простінків, перегородок будинку. Може мати тріщини, сколи, нерівності, які не погіршують його технічні дані.

     Облицювальна цегла = лицьова цегла. Витримані пропорції згідно з нормативами, відмінний зовнішній вигляд дозволяють використовувати даний вид цегли в якості фінішного фасадного облицювання. Виготовляється в тому числі й фасонна лицьова цегла, яка має складні геометричні форми у великому асортименті й використовується при кладці в місцях укосів, кутів будівлі, еркерів, радісних конструкцій, для реалізації проекту з різними архітектурними кресленнями. Облицювальна цегла має широку гаму відтінків. Можна виконати кладку однотонну, хаотичний мікс відтінків в різному процентному відношенні або викласти візерунки, орнаменти, спеціально підібравши контрастний колір цегли.

 

Імітація цегли

Для внутрішньої обробки є прекрасна альтернатива звичайної цегляної кладки. Традиційна облицювальна повнотіла цегла розміром 250х120х65 мм має масу 3,3-3,6 кг, а пустотіла 2,3-2,5 кг. Для того, щоб зробити кладку стіни в півцеглини зі швами 10мм на 1 кв. м буде потрібно 51 шт. цегли. Тобто кожен квадратний метр стіни в півцеглини (з урахуванням маси розчину) з повнотілої цегли додасть навантаження на підлогу і фундамент близько 200 кг, а пустотілої – 150 кг. Велика вага керамічної цегли робить неможливим або дуже ризикованим такий вид обробки.

Тому були винайдені інші матеріали, які імітують цегельну кладку.


Декоративна цегла та її
види:

•   Дерев'яна цегла - 100% екологічно чистий і натуральний матеріал. Виготовлений з попередньо висушеної дерев'яної заготовки. На чотиристоронньому строгальному верстаті проводиться остружка планки з усіх боків, формується профіль лицьовий, тильній, бічних сторін. На фрезерному верстаті нарізається шип/паз вздовж вузьких частин вагонки-цеглинки. Таким чином, маємо дерев'яну цеглу.

   Гіпсова цегла - у форми відливається гіпсове тісто, після висихання виймається з форм та покривається захисним лаком. Може бути білого кольору або ж кольоровою (в залежності від того, чи був доданий барвник в гіпсове тісто до виливки).

   Керамічна плитка – декоративна плитка, виготовлена за тією ж технологією, що і традиційна облицювальна плитка, зовні імітує окремо взяту цеглу або ж відразу блок цегляної кладки. У тому числі виробляється й морозостійка плитка, яка може бути використана для зовнішніх робіт.

_____________________________________________________

Ми працюємо без вихідних.
Доставимо Ваше замовлення по місту й по всій області (працюємо у всіх областях України).

Телефонуйте: (050) 410-67-05
                      (067) 411-50-49

Матеріали від Компанії "Запах Дерева" - гарантія якості й тільки екологічно чиста деревина.