Всі ЦІНИ

Тирса дерев'яна. Стружка деревини

Для копчення
Для тварин
Для промислових
і побутових цілей

 

Оптом і в роздріб

Опт: ЦІНИ за тел.: (050)461-62-02
                             (067)410-41-34

Тирса ( стружка ) дерев'яна

 

Тирса (стружка ) для тварин

 

Тирса (стружка ) для копчення вільха

struzhka Slava Ukrayini Zapah Dereva


Тирса з деревини ( стружка дерев'яна )

Тирса дерев'яна (стружка дерев'яна)  – універсальний, корисний і практичний матеріал.

Тирса дерев'яна (стружка дерев'яна)   затребувані, а часто просто незамінні в багатьох галузях.
Сфера застосування дерев'яної стружки велика. Ось тільки деякі з них:

  • Тирса для тварин (стружка дерев'яна для тварин). Суха дерев'яна стружка – ідеальна підстилка для різних представників тваринного світу: для птахів, гризунів, коней. Суха, чиста м'яка стружка дуже затребувана птахофабриками, кінними заводами і тваринницькими господарствами.
  • Тирса для копчення (стружка для копчення). Вільхову тирсу використовують, як в промислових так і в домашніх побутових коптильнях. Вільхова стружка, жевріючи, утворює білий густий ароматний дим, рівномірно обволікаючий продукти. Тирса з вільхи застосовуються для копчення м'яса, риби, сирів та деяких овочів і фруктів.
  • Тирса дерев'яна (стружка дерев'яна) для виробництва паливних брикетів, пелет. З'явився не так давно, але активно набирає популярності новий вид паливної сировини – паливні брикети і паливні пелети – є альтернативою природному газу, кам'яного вугілля, дровам.
  • Тирса, як утеплювач. Тирса, стружка дерев'яна ще з давніх часів застосовувались в якості утеплювача. Тирсу (з додаванням вапна, яка в даному випадку є антисептиком), змішані з глиною, використовувалися для утеплення підлоги, стін і даху будинку. З часом з'явився такий будівельний матеріал як «Тирсообетон». Тирсобетон – суміш піску, цементу, вапна і тирси.
  • Тирса, як добривомульчування грунту. Підготовлену тирсу вносять в грунт, щоб збагатити її мікроелементами. Тирса робить грунт легким, пухнастим, а значить – повітро - і вологодоступним. Хороше харчування рослин киснем і вологою забезпечує високу врожайність.

Упаковка тирси.

Необхідність подальшого транспортування тирси диктує вибір тари і способу упаковки. Найбільш оптимальний варіант – упаковка тирси в поліетиленовий мішок, який в наповненому стані має форму паралелепіпеда. Орієнтовні габаритні розміри: 32 см х 36 см х 76 см.

У чому переваги упаковки тирси (стружки) таким способом?

1. Всі сторони мішка мають прямокутну форму, що дозволяє максимально заповнити обсяг, не залишаючи пустот при завантаженні і транспортуванні. Таким чином, набагато більший обсяг тирси (стружки) можна забрати за одну ходку, значно заощаджувати на транспортних витратах.

2. Орієнтовні габаритні розміри мішка: 32 см х 36 см х 76 см. Ми бачимо, що мають співвідношення сторін мішка приблизно один до двох. Це дозволяє складувати палету з мішків таким чином (складаючи їх поперемінно), щоб вона не кренилася і не завалювалася на бік.

3. Маса мішка зручна для перенесення і не вимагає надмірних фізичних зусиль. Тому будь-яка, навіть не особливо фізично підготовлена людина, при необхідності, зможе осилити підняти і перенести мішок тирси без будь-яких спеціальних технічних пристосувань.

4. Поліетилен високої щільності надійно захищає тирсу від вологи та забруднення. Завдяки такій упаковці значно спрощуються вимоги до приміщення, в якому можуть зберігатися тирсу.

Суха  дерев'яна стружка від верстата потрапляє в спеціальний бункер і фасується в мішки протягом доби.

 

Будь-які питання на тему "Стружка дерев'яна можна задати за телефоном:

(067) 410-41-34

(050) 461-62-02 

В будь-який день тижня!

 

Компанія "Запах Дерева" пропонує варіант упаковки сухої дерев'яної стружки:

мішок об'ємом 0,08 куб. м (орієнтовні розміри мішка в сантиметрах: 76 х 36 х 32)

Такий компанктный спосіб упаковки сухої стружки у мішках необхідний для істотної економії на транспортуванні. Це актуально для покупців, які знаходяться на території України, а також для експортерів.

З досвіду навантаження можемо сказати, що в стандартну фуру об'ємом 86 м. куб. завантажуємо 20 тонн сухої упакованої стружки. Таким чином за одну ходку можна перевезди максимальна кількість стружки - а значить заощадити на транспорті.

Якщо у Вас немає власного транспорту - Зателефонуйте нам! Ми підкажемо як швидко знайти автомобіль для перевезення Вашого замовлення.

Ми допоможемо підшукати автомобіль, зустрінемо його і завантажимо необхідну кількість замовленої Вами стружки.

(067) 410-41-34

(050) 461-62-02

Телефонуйте без вихідних!

 

Чому вигідно купувати упаковану стружку? - Дізнайся у статті на нашому сайті "Тирса в мішках"

(Опубліковано у розділі "Статті" чи просто перейдіть по посиланню " тирса в мішках ")

 

Купити тирсу дерев'яну (купити дерев'яну стружку) Ви можете ЦІЛОРІЧНО на нашому виробництві. При необхідності, ми можемо організувати доставку тирси у будь-який населений пункт України.