Всі ЦІНИ

Вагонка Вінниця дошка підлоги, блок хаус, імітація бруса

Купити вагонку в Вінниці

Дерев'яна вагонка в Вінниці різних порід деревини дозволяє вибрати саме той матеріал, який необхідний в залежності від мети застосування. Наприклад, для сауни необхідні листяні: вільха або липа. А вагонка, блок хаус або фальш брус з сосни можуть бути використані для облицювання стін житлових кімнат або фасаду.

Запах Дерева Вінниця. Стабільно виробляємо широкий модельний ряд (профіль) дерев'яних облицювальних матеріалів:

  • Вагонка Вінниця в асортименті (європрофіль, "софт-лайн", безшовна, двостороння, дзеркальна, штиль, цеглинка, стіновий паркет). Застосовують для створення дерев'яного інтер'єру, при будівництві саун і бань, в меблевих фасадах. У виробництві використовується деревина хвойних та листяних порід (вагонка сосна Вінниця, вільха, липа). Легка і при цьому міцна дошка. Стійка до деформацій (на відміну від тонкостінного крихкого "близнюка" пластикова вагонка в Вінниці). Дерев'яна вагонка перемагає ПВХ і МДФ вагонку за експлуатаційними характеристиками, а найголовніше - вагонка з дерева в Вінниці - це натуральний природний екологічно чистий матеріал.
  • Фальш брус Вінниця (імітація бруса, широка вагонка) монтується горизонтально. Використовується для зовнішніх робіт, але можна обшити стіни і всередині будинку (створюється враження, що будинок побудований з масивного цільного профільованого бруса).
  • Блок Хаус Вінниця (фальш брус, імітація колоди, напівкругла вагонка). Виготовляється з хвойних порід деревини (сосна) двох типорозмірів: широкий і вузький (для зовнішніх і внутрішніх робіт). Компанія "Запах Дерева Вінниця" виробляє принципово красивий блок хаус. Ми не економимо на заготівлі, щоб добитися хорошого, помітного радіуса. Саме таке співвідношення ширини дошки і її товщини дозволяє отримати гарний блок хаус, який після монтажу створить реалістичне сприйняття дерев'яного будинку.
  • Дошка підлоги Вінниця. Шпунтована суха дошка (вологість при виході їх сушки 8-12%) має шип і паз в бічних сторонах. Дві сусідні дошки не просто щільно прилягають один до одного, вони з'єднуються пазовим з'єднанням (як паркетна дошка). Додаткова перевага перед звичайною дошкою статі в тому, що Ви отримуєте ідеальний рівну підлогу (немає перепадів висоти) і рівномірний розподіл навантаження (тому часто застосовується в якості перекриття між поверхами як стать поверху вище).
  • Лежак для лазні Вінниця. Брус для полиць з вільхи просто шикарний варіант. Вільха м'яка порода деревини (має характерну особливість не нагріватися до такої міри, щоб стати палючої на дотик навіть при високій температурі повітря в сауні і лазні). Крім того, вільха не боїться вологи і довго зберігатиме виття відмінний, привабливий зовнішній вигляд (не дивлячись на періодично високу вологість і краплі від банних віників). Залежно від планування сауни (її розмірів по ширині і висоті), проектуються яруси лежака і його ширина. Для того, щоб Ви могли купити лежак для лазні в Вінниці потрібної довжини, ми має завжди широкий вибір розмірів. Можна замовити конкретну кількість.
  • Брус Вінниця для каркаса або монтажна рейка. Сухі пиломатеріали, які можуть знадобитися під час монтажу облицювальних матеріалів доступні і будуть доставлені Вам в комплекті з основним замовленням.
  • Кляймер для вагонки Вінниця. Металева скоба, яка спрощує процес роботи з профільованої продукцією. Дозволяє швидко і надійно закріпити вагонку, імітацію бруса, блок хаус, при цьому не порушивши їх цілісність, не пошкодивши дошку. Якщо Вам надалі знадобиться демонтувати матеріал (щоб перевірити стан комунікацій або додати нові, наприклад, електропроводка або труби опалення), то можна буде акуратно поштучно зняти кожну ламель і використовувати її потім повторно (або більшу кількість разів).

Вагонка Вінниця сосна, вільха, липа.

Кожна порода деревини прекрасна по-своєму. Вагонка у Вінниці - це популярний вид обробки будинків, квартир, котеджів, готелів, ресторанів, відпочинкових комплексів, саун, оздоровчих центрів. Деревина, як натуральний, екологічно чистий матеріал є джерелом здоров'я.

Вагонка сосна Вінниця завдяки вмісту натуральних смол, фітонцидів, які ще багато років виділяються з волокон деревини, надають антисептичну дію. Повітря в приміщенні, де використовується деревина сосни є лікувальним для органів дихання. Тому вагонка сосна у Вінниці часто застосовується для житлових кімнат, в спальнях і особливо там, де регулярно бувають діти.

Вагонка вільха популярна як вагонка для бані в Вінниці. Цей вид облицювання стін вибере той, хто добре знайомий з особливостями справжньою бані (помірно висока температура 55-75°С при інтенсивній вологості до 70%). Тут доречно купити вагонку для бані в Вінниці з вільхи (не боїться вологи, не схильна до гниття, має довгий термін експлуатації без втрати властивостей, залишається однаково красивою довгі роки).

Вагонка липа Вінниця. Світла деревина. Досить рідкісна. Цінується як обробка сауни. При нагріванні відчувається запах, схожий на медовий. Ефірні масла, що містяться в деревині, поширюються по кімнаті і надають релаксуючий ефект. Друга кімната за популярністю (після сауни): вагонка липа у Вінниці для спальні. Завдяки своєму світлому, (практично білому) кольором і однорідній структурі використовується як матеріал для стелі (вибирають вищий сорт або вагонку цеглинкою).

Тисніть на тематичні розділи вгорі нашого сайту - переходите на сторінки матеріалу. Там інформація про те, які бувають розміри, сорти і ціни. Також фото і відео.

Телефонуйте нам з 08.00 до 20.00 в будь-який день тижня. Ми розповімо докладно про нашу продукцію, допоможемо порахувати кількість вагонки, лежаків та інших матеріалів.

Доставляємо нашою машиною акуратно і швидко по місту Вінниця і всієї Вінницькій області.

Телефонуйте сьогодні - не відкладайте на завтра. Ароматна вагонка в Вінниці - вагонка виробництва Компанії "Запах Дерева".