Всі ЦІНИ

Вагонка Ужгород дошка підлоги, блок хаус, фальш брус

Купити ламберію в Ужгороді сосна, вільха, липа

Ламберія або Вагонка в Ужгороді? В чому різниця? Насправді мова йде про один і той самий матеріал - це ламель, яка має шип і паз, використовується для декоративного оздоблення стель та стін. Слово "Вагонка" в угорській мові звучить як "Ламберія" (угор. "lambria").

В залежності від того з якого матеріалу була виготовлена буває:

  1. Дерев'яна ламберія (натуральна деревина). Колода розпилюється на заготовки необхідного перерізу. Дошка висихає до мінімально необхідної вологості 10% і профілюється на стругальному верстаті (в ідеалі - за один прохід на чотирибічному фрезерувальному верстаті). Таким чином, ще до обробки на верстаті - це просто суха обрізна дошка, а після фрезерування - вже дерев'яна ламберія(вагонка).
  2. ПВХ ламаберія (пластикова вагонка). ПВХ - скорочено полівінілхлорид (термопластичний полімер). Міжнародне позначення - PVC (polyvinyl chloride). Для виробництва пластикової вагонки використовуються прозорі безбарвні гранули полівінілхлориду, різні хімічні домішки, пластифікатори та барвники. Залежно від складу пластикова ламберія набуває властивостей стійкості до низьких і високих температур, деяких видах кислот і розчинників. Розплавлена хімічна маса методом видавлювання піддається формуванню у готовий профіль виробу (безшовна вагонка, сайдинг, стінові панелі).

Дерев'яна вагонка Ужгород

Для виробництва дерев'яної вагонки в Закарпатській області застосовується деревина різних порід (хвойні та листяні). У Карпатах переважно це бук і вагонка смерека Ужгород. Бук - тверда порода деревини. Його специфічно складно сушити у вигляді тонкої дошки заготовки, тому можна рідко зустріти букову вагонку. До того ж ціна на неї висока, а попит незначний.

Смерека має свою особливість: величезна кількість тонких гілок - а значить дуже багато чорних сучків на готових виробах. Це одна з причин чому на стільки популярна "сестра" смереки - сосна. Хоч вони класифікуються й відносяться до одного відділу "Хвойні", але мають добре помітні візуальні відмінності. Гілки сосни більшого діаметру, розташовані рідше один від одного (в порівнянні зі смерекою).

Вагонка сосна має чітко виражені річні кільця, які хвилями розходяться по поверхні дошки, формуючи неповторні малюнки, виконані самою природою. Вагонка смерека - дуже світла (практично біла), текстура однорідна. Деревина смереки пухка, волокна сформовані в різних напрямках - важко піддається обробці та шліфовці. Соснова вагонка рівна, гладка, приємна на дотик, легка в роботі. Купити вагонку з сосни в Ужгороді можна у виробника "Запах Дерева".

Виробляємо та є можливість купити вагонку з сосни в Ужгородірізного профілю:

  • європрофіль (євровагонка Ужгород, софт-лайн)
  • безшовна (двостороння, дзеркальна)
  • блок хауз Ужгород(напівкругла, імітація колоди, фальш колода)
  • фальш брус Ужгород (імітація бруса, широка вагонка зовнішня)
  • цеглинка (стіновий паркет, дерев'яна цегла)

Крім ламберії для стін та стелі також виготовляємо дошку підлоги шпунтовану. Є в наявності різна довжина від 1 метра до 4 метрів. Шип і паз на бічних площинах дошки дає можливість стикувати сусідні дошки без зазорів та щілин. Також цей різновид з'єднання дозволяє отримати ідеально рівну поверхню (без перепадів по висоті).

Вагонка для сауни бані Ужгород

Сауна, баня - значить висока температура повітря (в сауні до 110 С) і концентрація пари (в бані вологість досягає 70%). Повинні бути такі умови, щоб відвідування бані було безпечним, комфортним і мало оздоровчий ефект.

Саме тому кращий варіант купити вагонку для сауни в Ужгороді з липи. Це м'яка порода деревини, вона не нагрівається до тієї міри, щоб стати палючої на дотик. Тому в сауну можна брати навіть дітей.

Схожими властивостями володіє також вільха. Її обирають як вагонка для бані в Ужгороді. Характерна особливість вільховою деревини - не боїться води і пари, яка є незмінним атрибутом справжньої бані з віниками. Колір і структура вільховою деревини маскує сліди від крапель (від віника), які були б явно помітні на білій текстурі (вагонка з липи). З цієї ж причини полки в бані роблять саме з вільхового бруса. Вони будуть багато років поспіль зберігати відмінний зовнішній вигляд і міцність (так як вільха не схильна до гниття в умовах підвищеної вологості).

Як побудувати баню, який матеріал обрати та як зібрати лежаки - Ви можете прочитати на нашому сайті, подивитися відео, є фото з численними варіантами дизайну полиць в бані, сауні.

Телефонуйте нашим співробітникам (працюємо без вихідних - всі дні тижня з 08.00 до 20.00) - допоможуть порахувати необхідну кількість матеріалу, детально розкажуть про кожен вид продукції. При замовленні від 30 кв. м = подарунок на Ваш вибір!

Замовити доставку по Ужгороду та Закарпатській області можна теж у наших співробітників! Телефонуйте!