Всі ЦІНИ

Вагонка Запоріжжя блок хаус, імітація бруса, дошка підлоги

Краса і затишок. Екологія та здоров'я. Це природні матеріали, які століттями залишаються популярними й улюбленими. Багатство форм, розмірів, профілів, відтінків, ароматів. Натуральна деревина своїм зовнішнім виглядом та цілющими властивостями унікальна в своєму роді.

Листяні та хвойні породи деревини, євровагонка, двостороння, "кірпічик" дерев'яний, фальш брус, блок хауз, шпунтована дошка підлоги. Сорти: вищий, перший, другий. На нашому сайті zapahdereva.com.ua (в тематичних розділах сайту) технічні характеристики кожного виду профілю, перелік розмірів, ціни, фотографії та відео.

  • (050)410 67 05
  • (067)411 50 49
  • +380952909212 (є мобільний додаток Viber)

Режим роботи: с 08.00 до 20.00 БЕЗ ВИХІДНИХ

Телефонуйте в будь-який день тижня. Доставку можна замовити за телефоном. Доставляємо власним транспортом по місту Запоріжжя та всій Запорізькій області!

Вагонка Запоріжжя: відверто від виробника. Те, що потрібно почути перш, ніж купити вагонку в Запоріжжі.

Купити вагонку в Запоріжжі, блок хауз, дошку підлоги

Компанія "Запах Дерева" Запоріжжя спеціалізується на виробництві якісних матеріалів з натурального дерева хвойних та листяних порід.

Облицювальні матеріали для внутрішніх і зовнішніх робіт:

  • вагонка дерев'яна в Запоріжжі
  • блок-хаус в Запоріжжі
  • імітація бруса в Запоріжжі
  • дошка для підлоги в Запоріжжі

Чи то блок хауз або вагонка сосна, вільха та липа - кожен матеріал, кожна порода деревини унікальні по-своєму! Має свій особливий відтінок, фактуру та щільність.

Натуральна деревина в оздобленні приміщення - це не тільки краса і затишок, а ще й найголовніше - здорова атмосфера. вагонка Запоріжжя

Вагонка ціна Запоріжжя

Компанія Запах Дерева Запоріжжя пропонує продукцію власного виробництва. Тому ми можемо гарантувати якість та екологію, що підтверджується сертифікатами. На першому етапі виробництва ми відбираємо тільки сортову деревину. Самостійно виконуємо розпилювання, вибираючи кращі зрізи. Далі висушуємо заготовку в спеціальних сушильних камерах до мінімально допустимої вологості 8-10%. Суха заготовка обробляється на висококласному німецькому обладнанні. Таким чином готовий виріб набуває свою форму - профіль. Готова продукція сортується, пакується та отримує маркування.

Ми контролюємо всі етапи виробництва. Наша продукція відповідає всім технологічним норматвиам та вимогам.

Ціна на вагонку в Запоріжжі залежить від породи деревини, з якої вона зроблена. Вагонка сосна в Запоріжжі за вартістю менше, ніж така ж продукція з вільхи або липи. Виробничий процес однаковий і витрати теж. Істотно відрізняється тільки ціна за ліс (колоди), які продає лісництво для подальшої переробки. Сосна за найоптимальнішою ціною, вільха дорожче на 150-170%, липа - більше, ніж в 2 рази.

Колоди різного діаметру, значить і заготовка матиме свої особливості (відсутність або наявність сучків, їх кількість та інші характерні особливості стану деревини). Всі ці нюанси впливають на сорт готової продукції. Як використовувати 2й сорт дешевої вагонки можна подивитися у відео. Також таку вагонку часто купують для дач, технічних приміщень, мансарди або для коротких розмірів. Це розумна економія.

Для оздоблення приміщення зручно використовувати готові дерев'яні панелі, виготовлені з попередньо висушеної деревини.

Це може бути: вагонка дерев'яна, блок хауз (імітація колоди, напівкругла вагонка), фальш брус (імітація бруса, широка вагонка).

У короткі терміни та мінімальними трудовими затратами можна зробити ремонт приміщення будь-якого призначення: котедж, будинок, офіс, склад, баня, сауна, лоджія, балкон, альтанка.

 

Наші співробітники з 08.00 до 20.00 без вихідних детально розкажуть Вам про кожен з видів продукції.

(050) 410-67-05

(067) 411-50-49

Ми своїм власним транспортом доставимо будь-яку необхідну кількість прямо на Вашу адресу.

Ми доставляємо продукцію не тільки по м. Запоріжжя, а й по всій Запорізькій області.

 

 

Наша машина регулярно буває у всіх населених пунктах Запорізької області:

Атманай
Бердянськ
Василівка
Гуляйполе
Мелітополь, Якимівка, Кирилівка
Дніпрорудне, Кам'янка-Дніпровська
Мелекіно, Ялта
Новопетрівка
Новий Азов, Комісарівка
Приморськ, Сєдово
Приморський Посад
Степанівка, Новокостянтинівка
Токмак, Оріхів, Пологи
Урзуф, Куликівське
Чкалове
Юр'ївка
Енергодар

 

Також доставляємо продукцію для дачних і котеджних селищ.