Всі ЦІНИ

Вагонка Житомир дошка підлоги, блок хаус, імітація бруса

Купити вагонку в Житомирі сосна, вільха, липа

Житомирська область за даними статистики - одна з лідерів галузі деревообробки. Особливу популярність мають серед хвойних дерев сосна, а з листяних - вільха.

Якщо Ви маєте бажання купити вагонку в Житомирі, правильний вибір - це Компанія "Запах Дерева Житомир", яка є виробником якісних облицювальних матеріалів з натуральної деревини. Завжди доступний до вибору широкий асортимент. Ми працюємо тільки з легальною, екологічно безпечною деревиною. Перш ніж надійти до нас на виробництво - сировина проходить обов'язковий радіологічний контроль.

Компанія "Запах Дерева" це:

  • багаторічний успішний досвід роботи
  • дотримання повного технологічного циклу виробництва
  • сучасні сушильні камери конвективного типу
  • німецькі верстати та обладнання
  • правильні умови зберігання в сухих приміщеннях з опаленням
  • власна транспортна служба доставки
  • досвідчені співробітники, працюємо всі дні тижня з 8.00 до 20.00

Доставка по місту та області (в тому числі по Україні).

Телефонуйте (067) 411-50-49 або (050) 410-67-05

Для зв'язку через Viber +38 (097) 59-58-445

В Україні багато щасливих людей, які обрали дерев'яні матеріали виробництва "Запах Дерева". Затишок і краса, аромат дерева і комфорт тепер і в їхньому будинку.

Вагонка вільха Житомир

Вагонка вільха Житомир. Її відмінна специфіка - стійкість до вологи. Тому використовують для зовнішніх робіт, фронтонів, підшивки звисів дахів. Але найпопулярніший варіант - це вагонка для бані Житомир.

Вільха довгі роки зберігає первинний зовнішній вигляд навіть в умовах мінливої вологості в бані та під час коливання температур. З такої ж деревини рекомендується виготовити полки - лежаки в баню. Вільхане перегрівається - можна не турбуватися про ризик отримати термічний опік при контакті з вільховою вагонкоюі брусом полиць.

Вільха має кілька відтінків та надзвичайно цікаво виглядає в готових виробах. Тому її часто застосовують не тільки як облицювальний матеріал, а й роблять меблі з вільхової деревини. Найчастіше використовується у виробництві дитячих ліжечок, садових меблів, шезлонгів.

Вагонка сосна Житомир

Хвойний аромат і плавні обриси малюнків річних кілець уздовж ламелі, які стануть ще гарніше після просочення тонуючими фарбами або лаками. Чим більше смоляних кишеньок та сучків на вагонці - тим інтенсивніше запах. Чарівний аромат хвої та оздоровчий ефект від фітонцидів наповнює кімнату (матеріал соснова вагонка Житомир).

На нашому сайті в розділі "Галерея" є у великій кількості фото інтер'єрів в дерев'яній обробці. Монтаж вагонки з сосни вертикально й горизонтально. Візуально - кардинально змінюється сприйняття. Кімната немов збільшується за площею. Якщо відстань від підлоги до стелі в межах 3-х метрів, то варто розглянути варіант для облицювання стін, застосувавши імітацію бруса: фальш брус Житомир.

Це дошка, лицьова поверхня якої має зовнішню схожість з профільованим брусом (використовують для будівництва дерев'яних будинків як альтернатива оциліндрованим колодам). Товщина імітації бруса 20 мм. Ширина загальна 135 мм (з них 5 мм - це шип, в ціну враховуємо тільки видиму після монтажу частину 130 мм). Довжини можуть бути від 1 метра до 4 метрів (розмір кожні 0,5 метра).

Якщо хочеться зробити кімнату або весь будинок схожим на справжній дерев'яний котедж, то краще купити блок хаус в Житомирівиробника "Запах Дерева". Ми не економимо на розмірі заготовки. Також використовуємо такі фрези, які з товстої дошки вирізають гарний повноцінний радіус. Таким чином, наш готовий блок хаус після монтажу буде виглядати дійсно напівкруглою (а не пласкою) дошкою. Цей різновид профілю також називають імітація колоди. Блок хаус в Житомиріє вузький (80мм при товщині 25мм) і широкий (130мм при товщині 35мм). Для раціонального використання, щоб уникнути перевитрати матеріалу, варто спочатку правильно порахувати необхідну кількість з урахуванням використання коротких розмірів. Це правильний спосіб економії - не на шкоду якості. Наші співробітники мають великий досвід і можуть допомогти з алгоритмом розрахунку оптимальної кількості матеріалу. Телефонуйте: працюємо всі дні тижня.

Вагонка липа Житомир

Вагонка липа Житомир. Зовнішні особливості: дуже і дуже світла деревина. При яскравому освітленні - практично білого кольору. Волокна річних кілець практично не помітні (на відміну від сосни). На загальному світлому фоні сучки виглядають контрастними. Тому популярністю користується вищий сорт (без сучків) вагонка з липи в Житомирі. Ціна на такий сорт є високою, тому що і деревина (як сировина) дорога, і отримати заготовку без сучка - рідкість (10-15% від загального обсягу продукції).

Приємна альтернатива цільної вагонки з липи в Житомирі є - це дерев'яний кірпічик. Вартість 1 кв. м дерев'яної цеглинки з липи істотно нижче, ніж цільна вагонка вищого сорту. А зовні має навіть більше переваг. І головне: оригінальний зовнішній вигляд! Після монтажу створюється враження, що кімната побудована з дерев'яної цегли!

Відео і фотографії як це виглядає на практиці краще переглянути на нашому сайті в розділі "Цеглинка". Цей вид профілю також можна використовувати як вагонка для сауни в Житомирі. Кожна дощечка має фасонну поверхню з усіх чотирьох сторін (2 шипа і 2 паза) і стикується як паркет. Тому навіть якщо будуть відбуватися коливання вологості й температури - цеглинка буде "рухатися", нівелюючи незначні геометричні зміни. Зовнішній вигляд залишиться ідеальним, без змін завдяки такому типу з'єднання та кріпленню на кляймер (спеціальна металева скоба).

Купити кляймер в Житомирі можна у нас. Ми імпортуємо цей вид кріплення з Польщі. Сталева пластина має захисне покриття, стійке до корозії. Кляймер відповідає вимогам необхідної міцності завдяки використанню якісного металу необхідної товщини та штампуванню правильних ребер жорсткості. У відео ми наочно демонструємо можливості цього виду кріплення, про які мало хто знає.